Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

άχρηστη απάντηση:

 

ξέρω το δρόμο (εμπειρικά), αλλά όχι να δώσω οδηγίες για το πως να πας :-(

 

 

http://www.stigmap.gr/view5996-stratopedo-kapota-791-tef-lochos-artopoiias.html

 

Γούγλης....

 

Μετά,youdrive.gr και βάλε τα ΜΜΜ που θες να χρησιμοποιήσεις.

Μακρυά στόνε φέρανε...:P

 

Ευχαριστω.Απο Εθνικη κομβο Μεταμορφωσης και στο ρεμα της Χελιδονους αν καταλαβα καλα ?

 

Μετα ???

 

Για 3 μηνες ειναι σκαρτους και απολυεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ρε μπαρμπαΠλάτανε....

 

Γι αυτό σου έδωσα και το youdrive,να δεις πού ακριβώς είναι,όχι για να πάρεις λεωφορείο... (αλήθεια,πόσα χρόνια έχεις να μπεις σε τέτοιο;:P)

 

Όλο ευθεία λοιπόν το ρέμα Χελιδονούς και γίνεται Καραμάν Αλή (lol),καβατζώνεις τη γέφυρα και μετά το φανάρι των Θρακομακεδόνων πας αριστερά και θα σε βγάλει στο στρατόπεδο,υποθέτω ότι θάχουν και πινακίδες...

Κανα εξάρι χλμ απ' το σπίτι σου.ξαναlol.

 

Υ.Γ.Καλώς τον δέχτηκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αμέ! Απλά δεν θέλω να ξεπεράσω τα 20 ευρώ.

Έχει και 34cent ρέστα (βέβαια θα χει μεταφορικά :( ) αλλά είναι όλο αλουμίνιο και έχει 2 ανεμιστήρες που μπορείς να τους μετακινήσεις και να τους βάλεις όπου βολεύουν για καλύτερη απόδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη δεν μπορω να το βρω με τιποτα. Υπαρχει ενα θεωρημα ψυχολογιας που λεει οτι κοιταμε τα αρνητικα πραγματα παρα τα θετικα στην ζωη μας. Αυτος που το σκεφτηκε, το εμπνευστηκε απο σερβιτορους που θυμοντουσαν ποια τραπεζια δεν ειχανε πληρωσει παρα αυτα που ειχανε πληρωσει. Ποιο ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει και 34cent ρέστα (βέβαια θα χει μεταφορικά :( ) αλλά είναι όλο αλουμίνιο και έχει 2 ανεμιστήρες που μπορείς να τους μετακινήσεις και να τους βάλεις όπου βολεύουν για καλύτερη απόδοση.

Από όλους αυτούς που κοίταξα ο δικός σου θα με βοηθήσει σίγουρα περισσότερο, γιατί το laptop μου ζεστένεται μόνο από τα αριστερά οπότε θα μπορούσα να βάλω και τους 2 ανεμιστήρες στα αριστερά. Έχει 5 ευρώ μεταφορικά αλλά από το να πάρω κάποιον που να μην την κάνει τη δουλειά του τελικά, θα δώσω 5 ευρώ παραπάνω. Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια! ^_^

 

ps. Για να έχω και μια ιδέα στο τι συμβαίνει, ξέρει κανείς τι πάει λάθος και κλείνει το laptop μου? Κλείνει μόνο όταν παίζω κάποιο παιχνίδι τύπου skyrim ή lotro. Στις υπόλοιπες περιπτώσεις είναι μια χαρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ps. Για να έχω και μια ιδέα στο τι συμβαίνει, ξέρει κανείς τι πάει λάθος και κλείνει το laptop μου? Κλείνει μόνο όταν παίζω κάποιο παιχνίδι τύπου skyrim ή lotro. Στις υπόλοιπες περιπτώσεις είναι μια χαρά.

Το συντομώτερο εφ΄ όσον συνεχίζεις τα fpsβόρα παιχνίδια,να το ανοίξεις,να του καθαρίσεις τις παλιές πάστες και να βάλεις καινούργιες.

Θα πάθει ανεπανόρθωτη ζημιά η κάρτα γραφικών αν συνεχίσεις έτσι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συντομώτερο εφ΄ όσον συνεχίζεις τα fpsβόρα παιχνίδια,να το ανοίξεις,να του καθαρίσεις τις παλιές πάστες και να βάλεις καινούργιες.

Θα πάθει ανεπανόρθωτη ζημιά η κάρτα γραφικών αν συνεχίσεις έτσι...

:shock: :shock: :shock: Με τρόμαξες τώρα! Επειδή δεν έχω γνώσεις περί ανοίγματος υπολογιστή, θα περιμένω μέχρι να πάω σπίτι για πάσχα και να το πάω σε κάτι γνωστούς. Ως τότε, αν πάρω ένα cooler θα είμαι εντάξει, ή δεν θα κάνει διαφορά το cooler?

 

@Chrisxxx: Όχι δεν έχω μετρήσει :/ Θα μετρήσω τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το είπα να σε τρομάξω,αλλά να σε προϊδεάσω τι πρόκειται να συμβεί.Μπορεί να αργήσει,μπορεί και όχι,ανάλογα με τη χρήση.

 

Μια "εύκολη" κίνηση που μπορείς να κάνεις είναι να το "ρουφήξεις",δηλαδή να βάλεις το προέκταμα για τους καναπέδες της ηλεκτρικής σκούπας στις γρίλιες από κάτω και στα πλαϊνά να ρουφήξουν σε turbo mode ό,τι μπορέσουν μέχρι να το λύσεις και να βάλεις τις πάστες που λέγαμε.

Ή να το "φυσήξεις" σε κανα βενζινάδικο με αυτό που βάζουν αέρα στα λάστιχα,αλλά τότε θα πρέπει να προσέξεις καλά μη κάνεις καμια ζημιά,μιας και έχει ισχυρή πίεση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην γίνει τίποτα άσχημο... Θα πάρω ένα cooler αύριο και βλέπουμε άμα δουλέψει καλύτερα. Σίγουρα την άλλη εβδομάδα θα το πάω να το κοιτάξουν. Ευχαριστώ πάρα πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...