Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παίζει κανα addon για chrome, που να μπορώ να βάλω στην αρχική σελίδα 5-6 site που θέλω εγώ? Όπως έχει την επιλογή παο μόνο του ας πούμε αλλα όχι να μπαίνουν αυτά που έχω επισκεφθεί περισσότερο γιατί όλο τσόντες μου βγάζει τώρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει κανα addon για chrome, που να μπορώ να βάλω στην αρχική σελίδα 5-6 site που θέλω εγώ? Όπως έχει την επιλογή παο μόνο του ας πούμε αλλα όχι να μπαίνουν αυτά που έχω επισκεφθεί περισσότερο γιατί όλο τσόντες μου βγάζει τώρα :P

 

Αν πας στα options, αποκλείεται να μην το βρεις!

 

 

Πρώτο-πρώτο είναι: Επίλέγεις "Open the following pages", και βάζεις, αυτές που θέλεις να ανοίγουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποιο είναι το κοντινότερο νοσοκομείο στην πλατεία Μαβίλη;

 

Ποιο είναι το κοντινότερο νοσοκομείο στην πλατεία Μαβίλη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να παρω σημερα προαστειακο απο Ανω Λιοσια για Πειραια αλλα βρηκα ενα χαρτι στην αρχη των κυλιομενων "οχι συρμος για πειραια μεχρι νεωτερας". Ξερει κανεις τι παιζει; γιατι στο εξης το χρειαζομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηθελα να παρω σημερα προαστειακο απο Ανω Λιοσια για Πειραια αλλα βρηκα ενα χαρτι στην αρχη των κυλιομενων "οχι συρμος για πειραια μεχρι νεωτερας". Ξερει κανεις τι παιζει; γιατι στο εξης το χρειαζομαι

 

Το νεωτερας το ειχα δει απο τον γεναρη.

Για να κανεις την δουλεια σου θα παρεις τον συρμο για αεροδρομιο θα κατεβεις στο σκα και μετα τον συρμο απο χαλκιδα για πειραια. Απλα τσεκαρε τις ωρες γιατι της χαλκιδας περναει ανα μιση ωρα αν θυμαμαι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το νεωτερας το ειχα δει απο τον γεναρη.

Για να κανεις την δουλεια σου θα παρεις τον συρμο για αεροδρομιο θα κατεβεις στο σκα και μετα τον συρμο απο χαλκιδα για πειραια. Απλα τσεκαρε τις ωρες γιατι της χαλκιδας περναει ανα μιση ωρα αν θυμαμαι καλα

Προσοχή μόνο γιατί στο ΣΚΑ θα πρέπει να πας στην αποπάνω γραμμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...