Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι στάνταρ αυτό; Ή οι ερμηνείες του "τι σημαίνει τζίγκερ;" χάνονται στη σφαίρα της φαντασίας, ένα ερώτημα αντίστοιχο με το "ποιός είναι ο Αρκάς;" ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"ποιός είναι ο Αρκάς;"

δεν το ξεκαθαρίσαμε αυτό;

 

είχα ακούσει πάντως πως το παρατσούκλι είχε σχέση με το ράλλυ ή την εποχή που ήταν ραλλίστας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντώνης Ευδαίμων,μη λέμε τα ίδια πράματα,είναι σεμνός και ταπεινός άνθρωπος και κρύβει τη σοφία του κόσμου μέσα του.

 

Ψήνω το κολλητό μου να τον φωτογραφίσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαται κανεις αυτα τα εγχρωμα ελαστικα κορδονια για παπουτσια που φοραγαμε στο σχολειο? Που μπορω να τα βρω τωρα αυτα? Θελω να αλλαξω αυτα που εχουν πανω, με κατι χρωματιστο σε κατι air max 97 που εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Illy Espresso ή Illy Espresso Lungo;

 

Τη διαφορά μεταξύ espresso και espresso lungo την ξέρω, αλλά δε καταλαβαίνω για ποιο λόγο να υπάρχουν δύο διαφορετικοί καφέδες στην αγορά.

 

Είχα το κουτί Illy Espresso Lungo (με τη ροζ γραμμή κάτω) και επειδή δεν έβρισκα το ίδιο, πήρα σήμερα το Illy Espresso το απλό (κόκκινη γραμμή). Μέσα είναι ακριβώς ο ίδιος καφές, αλεσμένος με ακριβώς το ίδιο μέγεθος κόκκου (τουλάχιστον απ' ότι μπορώ να καταλάβω). Φυσικά και έτσι πρέπει να είναι, αφού ο espresso lungo γίνεται με τον ίδιο καφέ, απλά με διαφορετικό τρόπο. Γιατί όμως δύο διαφορετικές συσκευασίες για το ίδιο ακριβώς προϊόν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμή που μου δόθηκε απο άλλο θέμα, θέλω τις γνώσεις σας για τον ενδυματολογικό κώδικα του hip-hop και ειδικότερα γιατί φοράνε τόσο φαρδιά και κατεβασμένα παντελόνια. Ας προσπαθήσουμε να αποφύγουμε απαντήσεις του τύπου "για καλύτερο αερισμό". Το καπελάκι μπορώ να το κατανοήσω σαν αξεσουάρ, αλλά τα φαρδιά παντελόνια μου είναι αδύνατον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλό είναι, για να χορεύουν ευκολότερα...

τα παντελόνια κάτω είναι απλά ένα ακόμα κακό trend των μαύρων

όπως η τσατσάρα στο κεφάλι και γενικά κάθε "καγκουρια" μαύρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, βολεύουν τα netbooks για ηχογραφήσεις; Ένας γνωστός ενδιαφέρεται, ερασιτεχνικα και ψάχνει νετμπουκ. Υποθετικά δε χρειάζεσαι και καμιά καλή κάρτα ήχου ξερωγώ; Δεν έχω ιδεά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κανένας καμία ιδέα, έστω και πολύ χοντρικά, πόσο μπορεί να κοστίζει ξυλεία καστανιάς; Πάσσαλος συγκεκριμένα, κυλινδρικό δηλαδή, με διάμετρο 10 ή 12 εκ και μήκος 2 ή 3 μέτρα;

 

Βρίσκω στον ιντερνέ εμπόρους, αλλά τιμές δεν βρίσκω πουθενά, μην πάρω τους δρόμους άδικα και πάθω κάνα εγκεφαλικό ξερωγώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι το θες; <- Κι αυτό σύντομη ερώτηση είναι.

 

Δεν ξέρω πόσο πάει, αλλά μάλλον κοστολογείται με το κυβικό και όχι με το τεμάχιο, επομένως δε νομίζω ότι θα βρεις κάτι, εκτός από τίποτα praktiker κλπ δημοκρατικές δυνάμεις.. Αν το θες για περίφραξη ψάξε για το ξύλο που έβαζαν στις ράγες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...