Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πανω κατω αυτο ειχα καταλαβει. Σε πιο απλοικο ειναι πως αν μια ουσια ειναι αγωνιστης ενος υποδοχεα ενισχυει την λειτουργεια του αλλα ο ανταγωνιστης την μπλοκαρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν την ενισχύει, την ενεργοποιεί. Πχ, η σεροτονίνη πάει και δένει στους υποδοχείς σεροτονίνης και αυτό έχει ως αποτέλεσμα την παραγωγή Χ παραγόντων, όπως άλλων νευροδιαβιβαστών και ορμονών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανω κατω αυτο ειχα καταλαβει. Σε πιο απλοικο ειναι πως αν μια ουσια ειναι αγωνιστης ενος υποδοχεα ενισχυει την λειτουργεια του αλλα ο ανταγωνιστης την μπλοκαρει?

 

δες και αυτό αν θες

http://www.youtube.com/watch?v=oD12QHE-4WY

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου πέταξε μήνυμα ότι έχει πρόβλημα ο δίσκος του λαπτοπ αλλά δουλεύει κανονικά. Τι μπορώ να κάνω για να δω τι παίζει; Κανά πρόγραμμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το βιαζεσαι γενικα[αν και δε θα κερδισεις πολλες μερες],πάνε ρώτα τι θα χρειαστεις για την έκδοση του ΑΦΜκλπκλπ για να τα εχεις ετοιμα οταν κλεισεις τα 18 και να βγει λιγο πιο γρηγορα η "καρτελα" σου. Καλη τύχη.

Δεν είναι στο δικό μου όνομα...

σε όνομα ενηλίκου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν λεμε οτι κατι θα περασει απο τελωνειο , εννοουμε στο χωρο του Αεροδρομιου? ή υπαρχει και αλλος χωρος?

 

Θα παω στο τελωνειο εκει και θα το παραλαβω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπαρχει εξηγηση γιατι δεν μπορω να δω καν εδω και 2 μερες ενα συγκεκριμενο σαιτ και μου λεει και ο Firefox και ο ΙΕ οτι εκανε expire το διαστημα να μπει την στιγμη που βλεπω κανονικα ολα τα υπολοιπα σαιτ ΚΑΙ το σημαντικοτερο, απο το κινητο μπαινω κανονικα?

Θα τσεκαρω και απο τη δουλεια απο το pc εκει τη Δευτερα αν μπαινω αλλα μου φαινεται κουλο

 

Εχω Forthnet παροχο αν εχει καποια σημασια (δεν ειναι καποιο παρανομο site με ταινιες ξερω γω, ενα απλο φορουμ ειναι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά τα φώτα σας ,μπορώ να δω πότε επεξεργάστηκε ένα κείμενο την τελευταία φορά στο βικι(φρικη θα έλεγα,αλλα τελοσπάντον)παίδεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...