Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν το βιαζεσαι γενικα[αν και δε θα κερδισεις πολλες μερες],πάνε ρώτα τι θα χρειαστεις για την έκδοση του ΑΦΜκλπκλπ για να τα εχεις ετοιμα οταν κλεισεις τα 18 και να βγει λιγο πιο γρηγορα η "καρτελα" σου. Καλη τύχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλην εσπερα κυριοι.

Αντιμετωπιζω ενα προβλημα με τις αγγελιες.

Παταω "Νεα Καταχωρηση" και δεν μου εμφανιζει την επομενη σελιδα για να βαλω την αγγελια.

Αντιθετως με το που παταω την εντολη αυτη,αμεσως κανει ανανεωση και δεν εμφανιζει το "Νεα Καταχωρηση"

τι να κανω?

Ευχαριστω προκαταβολικα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν το βιαζεσαι γενικα[αν και δε θα κερδισεις πολλες μερες],πάνε ρώτα τι θα χρειαστεις για την έκδοση του ΑΦΜκλπκλπ για να τα εχεις ετοιμα οταν κλεισεις τα 18 και να βγει λιγο πιο γρηγορα η "καρτελα" σου. Καλη τύχη.

Μπα μωρέ, νταξ. Απλά επειδή το Δεκέμβρη θα μπλέξω με διαβάσματα λόγω Πανελληνίων, μήπως έκανα κανά μάθημα το καλοκαίρι, αλλά οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για επισκεψη ταυτότητα με λατινικους για διαμονη καλό ειναι να έχεις και ενα διαβατηριο μη τύχει τιποτα. Θα απορουν λίγο με την ταυτότητα που δεν έχει ημερομηνια λήξης αλλα νταξ δεν πειραζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν ειχα βγάλει εγω εκανα 30 ευρώ και ισχυε για 5 χρόνια. Μπορουσες να βγαλεις και για 1 με λιγότερα αλλά δεν σύμφερε. Οπως και να έχει αν ειναι μονο για επίσκεψη πηγαινε με ταυτότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απαντήσε μου κάποιος λίγο σύντομα αν γίνεται:

 

Σ' ένα λαπτοπ υπάρχει ο c: και 2 partitions από τη μάνα του. Hp recovery και OS tools. Έχει xp, θέλω να βάλω 7. Να τα σβήσω; Τα χρειάζομαι αυτά τα 2;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο αγωνιστής είναι μια ουσία που συνδέεται σε έναν συγκεκριμένο κάθε φορά υποδοχέα και εκκινεί μια διαδικασία.

Ο ανταγωνιστής κάνει ακριβώς το ίδιο, αλλά αντί να εκκινεί μια διαδικασία, απλώς μπλοκάρει τον υποδοχέα και δεν μπορεί να παίξει μπάλα ο αγωνιστής.

 

Υπάρχουν και άλλες κατηγορίες, εκλεκτικοί, μερικοί, αντίστροφοι κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες φορές το πλήκρτο "ο" δεν δουλεύει στο laptop μου. (Αυτήν τη στιγμή ευτυχώς δουλέυει :P ) Τι μπορεί να έχει πάθει? Δεν έχει κολλήσει τίποτα από κάτω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...