Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Freemake Video Converter

 

Τα κάνει όλα και συμφέρει

τέλειο πρόγραμμα, με αυτό ανεβάζω γιουτουμπακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς, αρκεί να έχεις καλό καλώδιο.

 

Εάν δηλαδή περάσεις κανένα S/FTP (ακριβό) απώλειες δεν υπάρχουν ούτε γι αστείο.

 

πως το γραφεις στο skroutz?

γιατι δε το βρισκω... :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, είμαι στους δικούς μου, και βρέθηκε ένα PS2 που προφανώς κάποιος είχε κλέψει και το είχε χώσει μέσα σε κάτι υαλοβάμβακες που έχουν οι δικοί μου χωμένους σε ένα αποθηκάκι.

Τέσπα, μη τα πολυλογώ, είναι σκέτη η φέτα, χωρίς κοντρόλια, χωρίς αντάπτορες, τίποτα. Ποια χρησιμότητα μπορεί να έχει; Έχει καμιά μνήμη να το χρησιμοποιώ σαν εξωτερικό σκληρό ξερωγώ, να βρω χειριστήρια, τι φάση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι λειτουργικο, ψευτοπρογραμματακια της κακιας ωρας. Μπορουσες να βαλεις exploit sτην memory card kai να τρεξεις filemanager + media player. Ο δευτερος ετρεχε μονο avi αρχεια απλης αναλυσης.

 

Με λιγα λογια σου ειναι αχρηστο, εκτος και αν εχεις να παιξεις κανα παλιο καλο παιχνιδι του PS2. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διπλωμα αυτοκινητου, πρεπει να εχεις κλεισει τα 18 ή απλα η διαφορα του ετους που διανυουμε με το ετος γεννησης να δινει 18; Π.χ. ας πουμε καποιος οτι γινεται δεκαοχτω σε 5 μηνες, αλλα 2012-1994=18. Τι παιζει; Μου ειπε φιλος οτι με δηλωση γονεα, γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για διπλωμα αυτοκινητου, πρεπει να εχεις κλεισει τα 18 ή απλα η διαφορα του ετους που διανυουμε με το ετος γεννησης να δινει 18; Π.χ. ας πουμε καποιος οτι γινεται δεκαοχτω σε 5 μηνες, αλλα 2012-1994=18. Τι παιζει; Μου ειπε φιλος οτι με δηλωση γονεα, γινεται.

Μια μερα αφου κλεισεις τα 18 πανε κανε τα χαρτια σου. Μην ακους τι ειπε ο φιλος του φιλου του μπατζανακη του Περιπτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια!

πηρα μια χρεωστική απο την τράπεζα κύπρου

παω να βάλω λεφτα στο paypal

και δεν την δέχεται.

Τι μπορεί να φταίει? μου είχαν πει μετα της 6 θα ειναι ενεροποιημενη και τωρα που δοκιμασα δεν ειχα ιδιεταιρη επιτυχια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...