Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδες ερωτηση

 

ετσι και αγορασει καποιος μεταχειρισμένο δίκυκλο [που δεν εχει πληρωθει το σημα 2012 & ειναι 500cc]

ποσα πληρωνει αλλά και που...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες ερωτηση

 

ετσι και αγορασει καποιος μεταχειρισμένο δίκυκλο [που δεν εχει πληρωθει το σημα 2012 & ειναι 500cc]

ποσα πληρωνει αλλά και που...?

Έχω την εντύπωση ότι δεν μπορεί να προχωρήσει η μεταβίβαση αν δεν τακτοποιηθούν οι εισφορές.Διορθώστε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως απλήρωτα τέλη κυκλοφορίας πληρώνονται στην εφορία, και το πρόστιμο είναι ίσο με τα τέλη, πληρώνεις δηλαδή το διπλάσιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως μπορεί να μου δώσεις κανένα λινκ με το τι είναι υποχρεωτικό να αναγράφεται σε ετικέτες γενικά. Προσωπικά ενδιαφέρομαι για χρώματα, βερνίκια, χημικά κλπ. Κάνω κάτι πειράματα και λέω να τα ρίξω στην αγορά. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να τυλίξω κάτι σάντουϊτσάκια με αλουμινόχαρτο . Το ρημάδι όμως έχει 2 επιφάνειες , μια γυαλιστερή και μια θολή . Ποια είναι η απέξω μεργιά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να τυλίξω κάτι σάντουϊτσάκια με αλουμινόχαρτο . Το ρημάδι όμως έχει 2 επιφάνειες , μια γυαλιστερή και μια θολή . Ποια είναι η απέξω μεργιά ?

 

Νομίζω δεν έχει μέσα και έξω μερια. Επίσης η μανα μου λεει ότι τα φαγητα δεν ειναι καλό να ερχονται σε επαφή με το αλουμινόχαρτο (δεν ξερω γιατι) και τα τυλίγει πρώτα σε χαρτί κουζίνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω δεν έχει μέσα και έξω μερια. Επίσης η μανα μου λεει ότι τα φαγητα δεν ειναι καλό να ερχονται σε επαφή με το αλουμινόχαρτο (δεν ξερω γιατι) και τα τυλίγει πρώτα σε χαρτί κουζίνας.

Nαι , ολες ετσι κανουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού θα βρω ωραίες κουρτίνες μπάνιου? Με σχέδια κτλ?

 

http://www.thinkgeek.com/homeoffice/gear/8a2f/?srp=3

 

http://www.thinkgeek.com/homeoffice/gear/cfd3/?srp=5

 

Online αγορες βεβαια, αλλά έχει ωραία σχέδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...