Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατί να πιάνεται η μέση μου ενώ μπορώ να το κάνω και στα 2 με το βουρτσάκι?

Δεν επιμένω,στα δύο πονάει η μέση μου,κάτι ξέρουν τα μεμέτια (αλάχ ουάκμπαρ) και πάνε σαν τα αρούρια,ο ένας τη μούρη του στο πάτο του αλλουνού=γυμνάζονται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίσατε ψιλή κουβέντα ε; Για να θολώσετε τα νερά και να τη σκαπουλάρετε από την ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΣΟΥΖΕΙ=οτι δηλαδή είστε παραπληγικοί που σκουπίζετε το χαλί με βούρτσα και το πάτωμα χωρίς.

 

Σαλιάρα, αν πατήσουμε στο βρωμοκακοσκουπισμένοχωρίςβούρτσα πάτωμά σου, πολύ πιθανό, πολύ πιθανό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχίσατε ψιλή κουβέντα ε; Για να θολώσετε τα νερά και να τη σκαπουλάρετε από την ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΤΣΟΥΖΕΙ=οτι δηλαδή είστε παραπληγικοί που σκουπίζετε το χαλί με βούρτσα και το πάτωμα χωρίς.

 

Σαλιάρα, αν πατήσουμε στο βρωμοκακοσκουπισμένο πάτωμά σου, πολύ πιθανό.

Όπα,συνάδερφος του χασοδίκη είσαι;Ποιός σου είπε ότι στο πάτωμα πάει γδυμνή σκούπα;Πας για πατωματζή;Κεράκι;Μαρμαρογλύφτη;

 

Μόνος σου τάβγαλες απ' τη γκλάβα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως ξέρει κανείς.. συμπληρώνω μια αίτηση στο ιντερνετ για δουλειά,

η αίτηση πρέπει να γίνει στα αγγλικά. Είμαι στο σημείο όπου γράφω τα πτυχία πανεπιστημίου που έχω με ρωτάει University έγραψα ποιο πανεπιστήμιο τελείωσα και ακριβώς από κάτω με ρωτάει Major το χει μάλιστα με αστερίσκο πράμα που σημαίνει ότι πρέπει οπωσδήποτε να το συμπληρώσω..

αν σας βοηθάει από κάτω έχει Minor και μάλιστα χωρίς αστερίσκο..

 

μήπως ξέρει κανείς τί σημαίνει vocational training?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Vocational education or Vocational Education and Training (VET), also called Career and Technical Education (CTE), prepares learners for jobs that are based in manual or practical activities, traditionally non-academic and totally related to a specific trade, occupation or vocation, hence the term, in which the learner participates. It is sometimes referred to as technical education, as the learner directly develops expertise in a particular group of techniques or technology.

 

VET

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

 

Επειδή θα πάω Αυστρία την άλλη βδομάδα, πρέπει να κάνω κάτι με το κινητό; Καμιά περιαγωγή; Ή θα είμαι οκ; Γιατί, χωρίς να είμαι σίγουρος, νομίζω είχα πάρει το αυτί μου ότι πλέον δε χρειάζεται.

 

*Δεν είμαι με σύνδεση, με κάρτες λειτουργώ. What's up για την ιστορία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνηθως το roaming ειναι ενεργοποιημενο για να σιγουρευτεις πήγαινε σε ενα καταστημα cosmote ή Γερμανος να σου πουν και αν δεν ειναι να στο ενεργοποιησουν. Η cosmote εχει μια ωραια υπηρεσία την traveller όπου χρεώνεσαι κανα 70-80 λεπτα την κλήση και μετα καταναλώνεις από τον χρόνο που έχεις κανονικα στο συμβολαιο σου όπως αν ήσουν στην Ελλάδα αλλά δεν ξερω αν ισχυει και για what's up.

Ισως γινεται να ενεροποιησεις το roaming και μέσω του site της cosmote αλλα και παλι δεν ξερω αν γινεται αν γινεται για what's up, οποτε κανε μια επισκεψη σε ενα καταστημα cosmote ή Γερμανος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...