Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή είμαι παντρεμένος περισσότερο χρόνο απ' την ηλικία των περισσότερων εδώ μέσα,λέω ότι και στο χαλί πάει η βούρτσα.Ιδίως άμα έχει χνούδια και λάσπες,τα στιβάζει σε μιά μεριά και μετά με μιά απλωτή κίνηση σπάει ο καρπός,ανασηκώνεται η επιφάνεια του ρουφήγματος και χλουπ,μπαίνουν στο γκεζί...

 

 

Εκπαιδευμένος εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ δεν τσουλάει. Αν είναι να κάνουμε μπράτσα για να τραβήξουμε την σκούπα πάνω στο χαλί, άστο...

Ίσα-ίσα,επειδή υπάρχει η βουρτσίτσα στην άκρη,η υποπίεση (=ρούφηγμα) που παράγεται απ' το μοτερ απαξιώνεται απ' τη διαρροή...

 

Σε λυπαμαι.

 

αυτο.

Δεκτόν.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για πείτε, το τριχαριό της ραπουνζέλ και οι ράντομ μπίχλες πώς ξεκολλάνε απο το χαλί?

Ε?

 

<_<

 

(βουρτσάκι στο χαλί. άντε και στο μάρμαρο. όχι στο ξύλο γιατί το γδέρνει.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκε τώρα ο προσκυνημέν παντρεμένος που τρώει παντόφλα από τη γυναίκα του και η πιτσιρίκα βρωμοφοιτήτρια που δεν ξέρει και διασπάστηκαν οι απόψεις δηλαδή;;

 

Ρε, η λογική (και το μάνιουαλ) τι λέει ρε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και για πείτε, το τριχαριό της ραπουνζέλ και οι ράντομ μπίχλες πώς ξεκολλάνε απο το χαλί?

Ε?

 

<_<

 

(βουρτσάκι στο χαλί. άντε και στο μάρμαρο. όχι στο ξύλο γιατί το γδέρνει.)

Στα τέσσερα!

 

Μπήκε τώρα ο προσκυνημέν παντρεμένος που τρώει παντόφλα από τη γυναίκα του και η πιτσιρίκα βρωμοφοιτήτρια που δεν ξέρει και διασπάστηκαν οι απόψεις δηλαδή;;

 

Ρε, η λογική (και το μάνιουαλ) τι λέει ρε;

Πες μου τώρα μωρή φρηδούμπα τη διαφορά μεταξύ παντρεμένου και ελεύθερου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκε τώρα ο προσκυνημέν παντρεμένος που τρώει παντόφλα από τη γυναίκα του και η πιτσιρίκα βρωμοφοιτήτρια που δεν ξέρει και διασπάστηκαν οι απόψεις δηλαδή;;

 

Ρε, η λογική (και το μάνιουαλ) τι λέει ρε;

Σε καλώ σπίτι μου να μου σκουπίσεις το χαλί του σαλονιού χωρίς το βουρτσάκι.

 

Για να δούμε.

<_<

 

με πλύσιμο.

και να μη μπιχλιαζεις το χαλι

αυτο πές το σους μπιριμπόβιους που κοιτάνε τα φύλλα αντι για το τασάκι και μάντεψε πού καταλήγει η στάχτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνουσιαστείτε ρε. Εγώ ξέρω οτι βάσει ενστίκτου το χαλί μου το σκουπίζω με το σκέτο και το πάτωμά μου με τη βούρτσα και είναι ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΑ και θα έτρωγα απ΄ το πάτωμά μου άνετα. Και δεν έχω ανάγκη ούτε σύζυγο ούτε βρωμοφοιτήτριες, μπορώ να διατηρώ το πάτωμά μου ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ μόνος μου.

 

Σαλιάρα, σιγά μη σου σκουπίσω το χαλί σου. Πάρε κανέναν αράπη από την κυψέλη εκειπέρα, έχουν και μεγάλο "μαρκούτσι" αυτοί. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...