Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεδομενο πως το περισσοτερο κερι ειναι εσωτερικο οντως πρεπει να ειναι ματαιος ο καθαριμος που κανουμε μονοι μας. Αλλα ουτε εγω μπορω αμα δεν τα καθαρισω εστω και λιγο εξωτερικα. Παντως πρεπει να ειμαι ακραια περιπτωση οπως λες γιατι ακομα και εξωτερικα βγαινει πολυ πραμα. Οποτε σκεφτομαι να κανω την προετοιμασια με τις σταγονες. Τεσπα ευχαριστω παιδια που μοιραστηκατε τις εμπειριες σας. :lol: Περισσοτερα νεα απο Δευτερα που θα γινει και ο καθαρισμος. B)

 

Το κερί, είναι μηχανισμός αυτοκαθαρισμού του αυτιού, και παράγεται στο εσωτερικό του. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα, το "νέο" κερί, να σπρώχνει το "παλιό" προς τα έξω. Γι' αυτό οι ωριλάδες, συνιστούν το εξωτερικό καθάρισμα του αυτιού ;) .

 

Όσο για την επίσκεψη στον ωριλά, μη φοβάσαι τίποτα. Θα νιώσεις μια μικρή δυσφορία, αλλά μετά από κάποιο καιρό, θα θες, να την ξανανιώσεις ^_^ .

 

Καλή επιτυχία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κερί, είναι μηχανισμός αυτοκαθαρισμού του αυτιού, και παράγεται στο εσωτερικό του. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα, το "νέο" κερί, να σπρώχνει το "παλιό" προς τα έξω. Γι' αυτό οι ωριλάδες, συνιστούν το εξωτερικό καθάρισμα του αυτιού ;) .

 

Όσο για την επίσκεψη στον ωριλά, μη φοβάσαι τίποτα. Θα νιώσεις μια μικρή δυσφορία, αλλά μετά από κάποιο καιρό, θα θες, να την ξανανιώσεις ^_^ .

 

Καλή επιτυχία.

 

Thank you :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς αν το λαπτοπ, από τη στιγμή που το έχω πολλές ώρες πάνω μου, μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα στα γυναικολογικά;

 

Ξέρω σίγουρα ότι δημιουργεί πρόβλημα στους άντρες, όπως και οτιδήποτε άλλο έχει πολύ υψηλή θερμοκρασία, (άλλωστε γι'αυτό είναι έξω, για να αερίζονται)..

Μήπως υπάρχει και στις γυναίκες αντίστοιχο πρόβλημα;

γιατί κάτι δε μου αρέσει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς αν το λαπτοπ, από τη στιγμή που το έχω πολλές ώρες πάνω μου, μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα στα γυναικολογικά;

 

Ξέρω σίγουρα ότι δημιουργεί πρόβλημα στους άντρες, όπως και οτιδήποτε άλλο έχει πολύ υψηλή θερμοκρασία, (άλλωστε γι'αυτό είναι έξω, για να αερίζονται)..

Μήπως υπάρχει και στις γυναίκες αντίστοιχο πρόβλημα;

γιατί κάτι δε μου αρέσει...

 

1328554129421.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς αν το λαπτοπ, από τη στιγμή που το έχω πολλές ώρες πάνω μου, μπορεί να δημιουργήσει πρόβλημα στα γυναικολογικά;

 

Ξέρω σίγουρα ότι δημιουργεί πρόβλημα στους άντρες, όπως και οτιδήποτε άλλο έχει πολύ υψηλή θερμοκρασία, (άλλωστε γι'αυτό είναι έξω, για να αερίζονται)..

Μήπως υπάρχει και στις γυναίκες αντίστοιχο πρόβλημα;

γιατί κάτι δε μου αρέσει...

συγκεκριμένα με τη θερμότητα υπάρχει πρόβλημα στη γονιμότητά του του άνδρα, δηλαδή με τα σπερματοζωάρια. Στις γυναίκες δεν υπάρχει τέτοιο ζήτημα. Δεν πρέπει να ανησυχείς.

Τώρα, ακτινοβολίες και τέτοια είναι άλλο θέμα.

 

 

παρ' όλ' αυτά πρόσεχε μην το βάλεις φωτιά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μου πεί τη χρήση του διακόπτη δεξιά; Πού χρησιμοποιείται η βούρτσα και πού σκέτο;

 

10131939-1.jpg

 

Εγώ, χρόνια τώρα, πιστεύω οτι προφανώς η βούρτσα χρησιμοποιείται σε σκέτο πάτωμα για να μαζεύει τη σκόνη και τα χνούδια, και σκέτο χρησιμοποιείται στα χαλιά. Κάποιος άλλος υποστηρίζει το αντίθετο και έχουμε μια διαφωνία. Διαφωτίστε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το ξέρω παντέλ. Αλλά επιβεβαιώστε το κι άλλοι για να ΤΡΙΨΩ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΣΤΗ ΜΟΥΡΗ κάποιου που δεν μου έχει εμπιστοσύνη. Μπορεί να έχει σε εσάς, τους άγνωστους φορουμίτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...