Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Τι είναι οι επικουρικές συντάξεις ?

 

αν δεν κάνω λάθος, συμπληρωματικές συντάξεις για τις οποίες γίνονται κρατήσεις μόνο από τον εργαζόμενο και όχι από τον εργοδότη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν κάνω λάθος, συμπληρωματικές συντάξεις για τις οποίες γίνονται κρατήσεις μόνο από τον εργαζόμενο και όχι από τον εργοδότη...

Εκτός αν ο εργοδότης ήταν το δημόσιο ή το ίδιο το ταμείο!

 

Ναι,έχουν αναφερθεί επικουρικές υπαλλήλων που έφτιαξαν (με φράγκα του δημόσιου...) ταμεία μέσα στο ταμείο που ήταν διορισμένοι.Και φυσικά έχετε καταλάβει ποιός τα πλήρωνε τα εφάπαξ και τα συμπληρωματικά συμπαρομαρτυρούντα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η "επιταγη ημερας" που μπορεις να παρεις σε τραπεζα, για να μεταφερεις ενα ποσο σε μια άλλη τραπεζα, ειναι δωρεαν ή ζητανε και προμηθεια;;;

 

καποιος που να ξερει αυτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντα ζητανε προμηθεια

 

επειδη ενας φιλος που δουλευει η γυναικα του σε τραπεζα μου ειπε οτι αμα θελουν μπορουν και να μη βαλουν.. και θα ηθελα να το διασταυρωσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην Alpha που χα πάει, μου είχαν πει ότι πρέπει να πληρώσω κάτι εξωφρενικό. Στο site της Eurobank που χα ρίξει μια ματιά δεν ανέφερε ότι υπάρχει κόστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ενας φιλος που δουλευει η γυναικα του σε τραπεζα μου ειπε οτι αμα θελουν μπορουν και να μη βαλουν.. και θα ηθελα να το διασταυρωσω

 

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να πάω με το κτέλ αύριο απο Αθήνα στο καπανδρίτι. Κοίταξα στο κτελ αττικής και γράφει τα παρακάτω

Αθηνα-Καπανδρίτι

6:00 Εθνική

6:30 Κηφισίας

7:30 ...

8:00 Εθνική

 

Ξέρει κανείς που είναι αυτο το κτέλ αττικής;;; Είναι στον κηφισσό;; Ποιά είναι η στάση Εθνική που λέι στις 6ώρα;;

όποιος γνωριζει γιατί είναι επείγον ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποτε τα θυμάμαι δίπλα στο Πεδίο του Άρεως, χαμηλά στην Αλεξάνδρας (ελπίζω να μπορεί να σε πάει κάποιος εκεί αύριο -αν δεν παίζει καμιά πορεία-). Αν δεν απαντήσει κανείς άλλος πάρε τηλέφωνο να μάθεις για τις στάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα βάλω μια δική μου εικόνα σε ένα pdf; Υπάρχει δωρεάν πρόγραμμα γι'αυτό;

 

Το ρωτάω και αλλού αλλά μέχρι τώρα δεν έχω πάρει απάντηση.

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χώστην σε ένα word και κάνε μετατροπή σε pdf

 

Ρε συ είναι ένα έντυπο με interactive πεδία. Υπάρχει δηλαδή ήδη το pdf και θέλω να προσθέσω την υπογραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...