Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eρωτηση, εχω χασει τα κλειδια του αμαξιου με το remote του συναγερμου

Εχω 2ο σετ, οκ, αλλα σκεφτομαι οτι μπορει καποιος να το βρει και να παρει αμπαριζα τα γκαραζ

 

Ξερει κανεις αν μπορει να γινει κατι στην αντιπροσωπια, με τον συναγερμο? Πχ να σου βγαλουν νεο σετ κλειδια και/ή να ρυθμίσουν τον συναγερμό ώστε να μην ανοίγει με τα παλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν μπορούμε να πάρουμε την μικρή βαλίτσα από το σετ μέσα στο αεροπλάνο? http://z.pstatic.gr/bp/4611686018432372472.jpg

Οι διαστάσεις τις είναι ακριβώς ότι λέει η aegean. Το έχει δοκιμάσει κανείς? Γιατι φοβάμαι μην δεν την δεχτούν και άντε να βγάλω άκρη μετά (θα έχω και το λάπτοπ μου μέσα γιαυτό). Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks παιδιά!

Κάνω παράθεση την προηγούμενη ερώτηση που έμεινε αναπάντητη :)

 

Eρωτηση, εχω χασει τα κλειδια του αμαξιου με το remote του συναγερμου

Εχω 2ο σετ, οκ, αλλα σκεφτομαι οτι μπορει καποιος να το βρει και να παρει αμπαριζα τα γκαραζ

 

Ξερει κανεις αν μπορει να γινει κατι στην αντιπροσωπια, με τον συναγερμο? Πχ να σου βγαλουν νεο σετ κλειδια και/ή να ρυθμίσουν τον συναγερμό ώστε να μην ανοίγει με τα παλιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας μαμησε η αντιπροσωπεια

Η γαμωΣεατ λεει οτι πρεπει να αλλαχτουν εγκεφαλοι, κλειδια, κλειδαριες, τα παντα ολα

Μα δεν ειναι δυνατον, δεν μπορει να βγει ενα νεο σετ κλειδιων επαναπρογραμματισμενο? :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1η φορά ακούω ότι πρέπει να αλλαχθεί εγκέφαλος και κλειδαριές. Συνήθως (σε VW+Toyota) αναπρογραμματίζουν τον εγκέφαλο και σου δίνουν άλλα κλειδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους εδω ...αραχαιολογους

 

Ειχα μια "διαμαχη" με συναδελφισσα ποιες καπνοβιομηχανιες εβγαζαν πακετα των 10 τσιγαρων.

Εγω θυμαμαι τα Καρελια και Ασσος Παπαστρατος αλλα αυτη μονο τα καρελια.Ποιος εχει δικιο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για τους εδω ...αραχαιολογους

 

Ειχα μια "διαμαχη" με συναδελφισσα ποιες καπνοβιομηχανιες εβγαζαν πακετα των 10 τσιγαρων.

Εγω θυμαμαι τα Καρελια και Ασσος Παπαστρατος αλλα αυτη μονο τα καρελια.Ποιος εχει δικιο ?

βοηθαει αυτο καθολου τη μνημη σου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξει, απλα επεσα σε απατεωνες, αυτος ο Μακρης στο Ν. Ηρακλειο με εγδερνε οταν το πηγαινα για σερβις, πηγε να το κανει και τωρα

 

Σε 2 αλλες αντιπροσωπιες μου ειπαν το ιδιο, πας τα χαρτια, περνανε ελεγχο και σε κανα μηνα βγαινουν νεα κλειδια και προγραμματιζουν τον εγκεφαλο

 

Καλα που δεν του ειπα του κλεφτη οτι εφυγε η ταπα της βενζινης, θα μου ελεγε να αλλαξω ντεποζιτο :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...