Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@ wash,τα κοκόβια μας έχουν τόσα data πάνω, που σε λίγο θα τους κάνουμε defrag.

 

Επι του θέματος,Visa electron Alpha 1-2-3.Χυμαδιό κανονικό,καταθέσεις/αναλύψεις-paypal-λογαριασμοί όλα απο εκεί.Μέχρι τωρα κανένα πρόβλημα (αν και φλερτάρω με τον κίνδυνο).

Πάρε και το security key generator (~7 ευρώ),για να έχεις πρόσβαση σε όλες τις λειτουργίες του web banking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κασέτα παίρνει? μην γυρίσω 2 σελίδες πίσω...

 

Μπα. Άμα έπαιρνε κασέτα, το ήξερα το κόλπο. Τι γαμάτη εφεύρεση εκείνη η κασετούλα με το καλώδιο! Δεν υπάρχει αντίστοιχο cd με καλώδιο; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα. Άμα έπαιρνε κασέτα, το ήξερα το κόλπο. Τι γαμάτη εφεύρεση εκείνη η κασετούλα με το καλώδιο! Δεν υπάρχει αντίστοιχο cd με καλώδιο; :mrgreen:

Όχι,αλλά έχουν βγει εργαλεία που σου γυρνάε το DVD-CD στην αρχή :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κινητό τι να προτιμήσω; MicroSD 8 GB Class10 12.5E ή MicroSD 16 GB Class 4 16Ευρώ.

 

Με ενδιαφέρει κυρίως να διαβάζω pdf ~20MB το καθένα και να τρέχουν γρήγορα οι εφαρμογές μου.

 

Θα δω διαφορά με την Class 10;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που θα βρω ένα καλό (όχι ακριβό) ημίπαλτο; το δικό μου απώόθανε μετά από χρόνια....

πείτε μου κάνα μαγαζί στη Θεσσαλονίκη γιατί πάω πολύ σπάνια για ψώνια και δεν ξέρω κανένα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που θα βρω ένα καλό (όχι ακριβό) ημίπαλτο; το δικό μου απώόθανε μετά από χρόνια....

πείτε μου κάνα μαγαζί στη Θεσσαλονίκη γιατί πάω πολύ σπάνια για ψώνια και δεν ξέρω κανένα...

 

Αφου δινεις 150, θα σου προτεινα να ρίξεις μια ματια στα Νοτος πανω από τα public (Τσιμισκή με Μητροπόλεως) που έχουν ποικιλία και σχετικά καλές εκπτώσεις.

Μετα κανελόπουλος (Τσιμισκή, Λαγκαδας, Κοσμος, οπου σε βολευει) και παλι λόγω ποικιλίας κ εκπτώσεων.

 

Ριξε και μια ματια στο daverro, στη φραγκων νομιζω είναι που αν και κυριως έχει κοστουμια, φτιαχνουν και μπουφαν και εχει καλες τιμες.

 

Επίσης όλη η Τσιμισκη γεματη ειναι, κανεις μια βολτα και διαλεγεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμμμ

 

well

 

ψάξε για no name athens, observatory, attitutes, και άλλα πράγματα που δεν θυμάμαι τώρα.

 

π.χ. πήρα αυτό το jacket με 79 ευρώ και δεν με χάλασε καθόλου [noname athens]

 

 

382171_232755620120547_100001583310758_661708_671162920_n.jpg

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κινητό τι να προτιμήσω; MicroSD 8 GB Class10 12.5E ή MicroSD 16 GB Class 4 16Ευρώ.

 

Με ενδιαφέρει κυρίως να διαβάζω pdf ~20MB το καθένα και να τρέχουν γρήγορα οι εφαρμογές μου.

 

Θα δω διαφορά με την Class 10;

Απο class 6 και πάνω να κοιτάς για κινητό

 

btw αν την κοιτάς για το Nexus S δεν παίρνει έξτρα κάρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...