Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες, ξέρετε πότε πρέπει να κάνω αίτηση ? έχω ακούσει κάτι για αρχές Φεβρουαρίου αλλά θέλω να είμαι σίγουρος. κανένα link ?

 

Κανένας ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κάποτε είδα δει ένα άρθρο που αποδείκνυε οτι το πασίγνωστο κόλπο με την αναγραμματισμένη πρόταση,που και καλά το ανθρώπινο μυαλό μπορεί κ διαβάζει χωρίς πρόβλημα τις λέξεις εάν κ εφόσον είναι το πρώτο κ το τελευταίο γράμμα στη θέση τους,είναι απάτη κ ότι βασίζεται σε ένα συγκεκριμένο τρίκ που έχει να κάνει με τις μικρότερες λέξεις κ την δυνατότητά μας να προβλέπει ποιες λέξεις πιθανότατα να ακολουθούν.

 

το έχει πετύχει κάπου,κάποιος??

 

edit.το βρήκα

 

http://fridge.gr/36555/stiles/4-apantiseis-kosmos-gyro-mas/

 

 

αυτό είναι.

Επεξ/σία από ravend
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες τον αγγλικο μετασχηματιστη

μπορω να τον κανω ευρωπαικο?

 

δλδ να του βαλω ενα φις μπροστα...?

 

παιζει τπτ τετοιο ή balls

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ωραιος

 

αλλα πως καταλαβαινω αν αγοραζω step up or step down?

 

ο δικος μου μετασχηματιστης ειναι φορτιστης μπαταριας

και γραφει πανω

input: 230-240v ~ 50HZ 0.1A

output: 5.3v --140MA 0.742VA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε μα ρε συ. Αναφέρεται και στις γενικές περιγραφές των προϊόντων. Κατά τ' άλλα, κοιτάς για "110 to 220 AC", και όχι το αντίστροφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις έκανα format και προσπαθώ να μαζέψω τα προγράμματα μου....είχα και το win zip....

 

όταν κατέβαζα ταινίες σε πολλαπλά winzip αρχεία τα έκανα όλα lock δεξί click και είχε επιλογή να μου τα ένωση όλα και να τα βάλει σε φάκελο έτοιμα για προβολή να δωτην ταινία....κατέβασα πολλές version του win zip από το filehippo αλλα τίποτα δεν το κάνει αυτό....τι ΧΑΖΟΜAΡΑ κάνω και δεν το βρίσκω??

 

ευχαριστώ πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το ξέρω το WinZip (...που το θυμήθηκες κι όλας...), αλλά υποθέτω πως όταν ανοίξεις ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, έχει -μάλλον στις "Ιδιότητές" του- επιλογή για "shell integration" (ή κάτι τέτοιο), όπου, και πάλι υποθέτω,θα βρεις επιλογή για "extract to folder". Το τσεκάρεις, και τσουπ, εμφανίζεται στο μενού του δεξοκλίκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να μου στείλουνε κατι με ελτα με αντικαταβολή. μπορούν να βάλουν διεύθυνση κοντινής πόλης στην οποία ΔΕΝ μένω για να πάρω το δέμα απο κεί? είμαι σε χωριό. αμα βαλω τη διευθυνση του σπιτιού μου μονο δεν εχω ιδέα σε ποιό ταχυδρομείο θα φτάσει. σε ειδοποιούν αυτοι? δεν εχω ξαναστειλει με ελτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε ένα mini hi-fi με ραδιόφωνο και cd/mp3 player, υπάρχει καμιά ψιλοεύκολη πατέντα να προσθέσουμε μια είσοδο ήχου (δεν έχει καμία) για να κοτσάρω το ipod; Ακόμα και αν βγει οφ το cd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...