Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπάρχει τρόπος στο amazon.co.uk να βλέπω τις τιμές σε ευρω και όχι σε λίρες? Χωρίς να χρειάζεται να φτάνω κάθε φορά ένα βήμα πριν την παραγγελία για να το βλέπω. Θέλω να τις βλέπω απευθείας σε ευρώ πριν καν τα βάλω στο καλάθι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αλλά λέω ν απενεργοποιήσεις και το amazon currency converter. Απ ό,τι λέγεται (δεν το τσεκάρει) χρεώνει κάτι παραπάνω το amazon απ ό,τι οι τράπεζες για τη μετατροπή του νομίσματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το play πάντως χώνει επιπλέον επιβάρυνση αν το γυρίσεις σε €. Εκεί βέβαια απ ό,τι θυμάμαι δε μπορείς να κάνεις κι αλλιώς.

 

edit: Παίζει να γίνεται αυτό που θες με το Greasemonkey και κανα τέτοιο script.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι το θεμα ειναι οτι αν το παρω, μετα δε θα μπορω να κανω αιτηση με κανονικη φωτογραφια.

για φοιτητικό πάσο μιλάμε;

αν ναι, έχει αλλάξει η διαδικασία; στην εποχή μου τα βγάζαμε στη γραμματεία της σχολής.

 

Δήλωσε απώλεια την επόμενη μέρα και βγάλε άλλο με σωστή φώτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γινεται ηλεκτρονικα η διαδικασια πλεον και ανεβαζεις φωτο που υποτιθεται τις ελεγχουν. Το θεμα ειναι οτι ηρθε μηνυμα οτι και καλα περασε. Ας ελπισουμε να ναι κανα λαθος :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά ρε, ποιος βγάζει πάσο Ιανουάριο;

 

τεσπα, αν δηλώσεις απώλεια δεν μπορείς να επαναλάβεις την διαδικασία με άλλη φώτο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε το χρησιμοποιω πουθενα για αυτο εβγαλα τωρα.

Πλεον δε δηλωνεις απωλεια απλα πας και ξαναβγαζεις [δινεις 2μιση ευρω περιπου απο εκει που το παραλαμβανεις] . Λογικα ναι αλλα τι λεω λογικα, αφου υπαρχει περιπτωση να δεχτηκαν φωτο του Τσακ Νορις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα το δεχτούνε πάντως το επόμενο βήμα σου είναι να προσπαθήσεις το ίδιο κόλπο με την ταυτότητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tος βλάκες, ειναι γνωστό ότι ο Τσακ Νορρις δεν χρειαζεται πάσο γιατι έχει παντου δωρεαν είσοδο..

 

Ατηλιε στην τελική αν δεν μπορεις να δηλώσεις απώλεια, δήλωσε απλα μαλακας και θα το δεχτουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεις να εχει 5 ιδια πασο ταυτοχρονα δεν ειναι εκει το προβλημα. Το λεει και στο σαιτ απλα κανεις την διαδικασια απο την αρχη. Το θεμα ειναι να μη κρατανε την φωτο αυτη σαν αρχειο και φαω "κραξιμο" αλλιως κλαιν μαιν τι θα το κανω το πασο. Τελευταια φορα στα κτελ η διαφορα φοιτητικου με κανονικο ηταν κατι του τυπου 5ευρω στα 45....

 

 

*ΥΓ εγω justin bieber ηθελα αλλα μπερδεψα τις φωτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...