Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Yπαρχει καποιος/κατι που εχει στην Ελλαδα internet παραπανω απο 24mbps?

 

οι ελάχιστοι που πρόλαβαν και ενεργοποιήθηκαν στο VDSL του OTE στη βόρεια Ελλάδα πριν τον "αποκλεισμό" της ΕΕΤΤ και αυτοί που έχουν καλές γραμμές κι έχουν επιλέξει το VDSL της Cyta...

 

από εκεί και πέρα εκτός από τους ISPs, επιχειρήσεις με μισθωμένα κυκλώματα και τα πανεπιστήμια όπως ειπώθηκε...

 

επίσης αυτοί που κάνουν load balancing πάνω από μια "24αρα" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι ελάχιστοι που πρόλαβαν και ενεργοποιήθηκαν στο VDSL του OTE στη βόρεια Ελλάδα πριν τον "αποκλεισμό" της ΕΕΤΤ και αυτοί που έχουν καλές γραμμές κι έχουν επιλέξει το VDSL της Cyta...

 

από εκεί και πέρα εκτός από τους ISPs, επιχειρήσεις με μισθωμένα κυκλώματα και τα πανεπιστήμια όπως ειπώθηκε...

 

επίσης αυτοί που κάνουν load balancing πάνω από μια "24αρα" :P

Δηλαδη υπαρχει περιπτωση και ενα net cafe να εχει παραπανω απο 24?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε περιπτωση που στειλεις ακυρη φωτογραφια για το πασο υπάρχει περιπτωση να "μπλέξεις" ή απλα δε θα μπορεις να στειλεις μετα δικια σου φωτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες, ξέρετε πότε πρέπει να κάνω αίτηση ? έχω ακούσει κάτι για αρχές Φεβρουαρίου αλλά θέλω να είμαι σίγουρος. κανένα link ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά θέλω να ξαναδώσω πανελλήνιες, ξέρετε πότε πρέπει να κάνω αίτηση ? έχω ακούσει κάτι για αρχές Φεβρουαρίου αλλά θέλω να είμαι σίγουρος. κανένα link ?

 

Πήγαινε στο σχολείο σου και ρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αλκοολούχα ποτά χαλάνε ποτέ;

 

Βρήκα 2 μπουκάλια wyborowa στο χωριό. Μπορεί να είναι πιο μεγάλα σε ηλικία από μένα, παίζει να είναι κάπου 30 ως 40 χρονών. Κλειστά μπουκάλια, αλλά η ποσότητά τους είναι μειωμένη, το ύψος του ποτού έχει πέσει περίπου στα 2/3 και στα 2 μπουκάλια.

 

Εξατμίστηκε ίσως; Να δοκιμάσω λέτε να πιώ; Η να τα κρατήσω κλειστά για κάνα μουσείο ξερωγώ; :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ παίδες, θα σας στείλω από ένα μπουκάλι, μόλις τα αδειάσω.

 

 

Άνοιξα και δοκίμασα. Ωραιότατη. Ολίγον "μαλακή" με φάνηκε μόνο, αλλά δεν έχω μέτρο σύγκρισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...