Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστω viper ! Πως το ειδες αυτο ;

για να ξερω στο μελλον τουλαχιστον για το amazon ,αμα πεσω σε αλλο καταστημα,εδω ειμαστε,ξαναρωταω :P

 

το εβαλα στο καλαθακι μου και προχωρησα στο checkout

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

και γω δοκιμασα να το κανω αυτο αλλα εφτασε στο σημειο που θελει πιστωτικη κ λεω τι να κανω τωρα να βαλω του στυλ george kafropoulos hell street 69 piraeus , κολλησα δλδ και γι αυτο ρωτησα στο φορουμ για να παρω απαντησεις ! Σ ευχαριστω!^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίρνεις στο 1 μέτρο περίπου καλώδιο από αυτά που έχει η ΔΕΗ (εκείνα τα χοντρά μαύρα) να έχεις στο αμάξι και όποιος αρχίσει τα σου-μου-του το βγάζεις και σαταπατακιούτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

COSMOTE: Αποκλειστικές Υπηρεσίες

 

Εχω ενεργοποιησει την παραπανω υπηρεσια , και θελω να δω τον διαθεσιμο υπολοιπο δωρεαν χρονο που εχω. Στελνω SMS με περιεχομενο ΥΠ στο 1314 αλλα εδω και πανω απο ωρα δεν εχει ερθει τπτ... Τι παιζει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο, κάποιες απορίες:

- ο αριθμός κέντρου μηνυμάτων, είναι σωστός;

- έχεις κινητό που δέχεται εφαρμογές; Αν ναι, έχεις ελεύθερο χώρο στην συσκευή; (Έχω παρατηρήσει, πως όταν δεν έχει αρκετό χώρο η εσωτερική μνήμη, δεν μπορώ να λάβω μήνυμα από κανέναν)

- μηνύματα από άλλους, λαμβάνεις κανονικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εννοειται sms στελνω/λαμβανω κανονικα.

 

Εχω ενα παλιο νοκια δεν ξερω για τι εφαρμογες εννοεις.Υποστηριζει εφαρμογες αλλα παμπαλαιες. Παντως ρε συ για αλλες υπηρεσιες μια χαρα μου ρχονται ειδοποιησεις κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιο πρόβλημα παίζει, που δεν μπορώ να εξηγήσω.

 

Δοκίμασα πριν λίγο δυο υπηρεσίες, και από την συγκεκριμένη, δεν έλαβα απάντηση :mad: .

 

Ειναι Κυριακη και δεν δουλευουν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ατυπα υπαρχει στις περισσοτερες χωρες (νομιζω,ειδικα ευρωπη) αλλα κανεις δεν δινει τη σημασια που δινουν εδω. Εδω ειναι το ιδιο με τα γενεθλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο σιτε του τει αθηνων υπαρχει χωρος με eclass, eεκπαιδευση, γενικα εκπαιδευτικο υλικο στα ελληνικα

[χωρις να εισαι μελος]

 

ερωτηση

 

στα ελληνικα πανεπιστημια υπαρχει κατι τετοιο?

και αν ναι σε ποια

 

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει σε διαφορες σχολες αλλα οχι για ολα τα μαθηματα.Παντως στα περισσοτερα σε πολλες σχολες μπορεις απλα να μπεις και να κατεβασεις τις διαφανειες που διδασκονται σε pdf/ppt κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...