Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καποιο δωρεαν ευχρηστο προγραμα για Windows για να συντασσω pdf παιζει ?

Αν έχεις office 2007 νομίζω σου έχει επιλογή για αποθήκευση σε .pdf. Αν έχεις παλιότερη έκδοση office τότε υπάρχει το δωρεάν doPDF που κάνει την δουλειά αυτή. Αν έχεις Open office/libre office υπάρχει ενσωματωμένη δυνατότητα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις office 2007 νομίζω σου έχει επιλογή για αποθήκευση σε .pdf. Αν έχεις παλιότερη έκδοση office τότε υπάρχει το δωρεάν doPDF που κάνει την δουλειά αυτή. Αν έχεις Open office/libre office υπάρχει ενσωματωμένη δυνατότητα..

 

Ok βρηκα κ αυτο

 

Online PDF Converter — Create PDF & Convert PDF to Word —Free!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπάρχει και το PDFcreator, αν έχω καταλάβει τι ψάχνεις, που εγκαθιστά έναν εικονικό εκτυπωτή που δημιουργεί pdf από οποιοδήποτε πρόγραμμα που μπορεί να εκτυπώσει. Βολικό το βρήκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να κάνω φορματάκι σ' ένα λαπτοπ και να του βάλω win7. Λέτε να 'χω πρόβλημα με drivers? Δεν έχω τίποτα. Να ψάξω να κατεβάσω πρώτα ή δεν θα έχω πρόβλημα; Τουλάχιστον να μπουτάρει και να ψάξω για ό,τι χρειαστώ. Π.χ. το wireless θα το δει για να μπω στο internet;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν έχεις ίντερνετ δεν χρειάζεσαι προετοιμασία, θα τα δει όλα λογικά. Τι μοντέλο είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για περίμενε λίγο τώρα βλέπω ότι μιλάνε για ντράιβερς βίστα. Η ξαδέρφη μου έχει ένα παρόμοιο (μπορεί και το ίδιο) μοντέλο και δεν είχε πρόβλημα πάντως (τα ούλτιμεϊτ θα βάλεις; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοίτα εδώ, αυτός έχει ζήτημα με την κάρτα γραφικών. Αλλά είναι μάλλον περίπτωση, δεν πιστεύω να 'χεις πρόβλημα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...