Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχεις ούτε το χαρτί που σου λέει πόσα να πληρώσεις?

 

Δεν μου ήρθε τέτοιο χαρτί, μέσα Νοεμβρίου το πήρα το μοτοσακό.

 

Δεν έχω τίποτα. Μόνο λεφτά, την υπογραφή μου και το πουλί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις ποσο εχουν τα εισητηρια Αθηνα-Ναυπακτο ( ΚΤΕΛ ) ?

Δεν τις βρισκω στο νετ και δεν σηκωνουν τα τηλεφωνα.

 

Κανα 20αρι υπολόγισε. 18 είναι μέχρι Πάτρα.

 

 

@φρινταμπαντουμπα:

Σε Δου αθηνών υπάγεσαι? Αν ναι δεν ξέρω αν μπορείς να πάρεις σήμα από άλλη δου. Αν βρεις άκρη με αυτό το ερώτημα ψάξε βρες άτομο που θα σου στείλει την άδεια, μέχρι σήμερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@φρινταμπαντουμπα:

Σε Δου αθηνών υπάγεσαι? Αν ναι δεν ξέρω αν μπορείς να πάρεις σήμα από άλλη δου. Αν βρεις άκρη με αυτό το ερώτημα ψάξε βρες άτομο που θα σου στείλει την άδεια, μέχρι σήμερα :P

 

Yπάγομαι στη ΔΟΥ της πόλης που βρίσκομαι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέμπτη παρασκευή κλειστές οι εφορίες. Μπορεί να δοθεί παράταση μιας μέρας. Κοίτα μήπως μπορεί να σου στείλει κάποιος την άδεια και να πας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γίνεται αυτό. Και για να πάω Αθήνα θέλω 20€ βενζίνες. Νταξ, θα πληρώσω πρόστιμο. Ευχαριστώ.

 

Δέκα ημέρες παράταση για τα τέλη κυκλοφορίας

 

 

Σούφεξε μωρή αρρώστια! Κέρασμα το 20ρικάκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα ένα κινητό. Η πωλήτρια μου είπε πρώτα να το δουλέψω μέχρι να αδειάσει τελείως η μπαταρία και μετα να το φορτίσω 10 ώρες. Την άδειασα, το έβαλα να φορτίσει αλλά η φόρτιση ολοκληρώθηκε σε πολύ λιγότερο από 10 ώρες. Να το βγάλω ή να το αφήσω; Το manual δεν λέει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα ένα κινητό. Η πωλήτρια μου είπε πρώτα να το δουλέψω μέχρι να αδειάσει τελείως η μπαταρία και μετα να το φορτίσω 10 ώρες. Την άδειασα, το έβαλα να φορτίσει αλλά η φόρτιση ολοκληρώθηκε σε πολύ λιγότερο από 10 ώρες. Να το βγάλω ή να το αφήσω; Το manual δεν λέει κάτι.

 

 

παλιά, πολύ παλιά, πούχα πάρει ένα Νόκια από τα πρώτα που βγαίναν με μπαταρία λιθίου, έλεγε αυτό: πλήρη αποφόρτιση τις πρώτες 2-3 φορές, και φόρτιση 10+ (16 νομίζω έλεγε) και ας δείχνει γεμάτο.

 

Αλλά πλέον δεν χρειάζονται τέτοια πράγματα οι μπαταρίες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Πήρα ένα κινητό. Η πωλήτρια μου είπε πρώτα να το δουλέψω μέχρι να αδειάσει τελείως η μπαταρία και μετα να το φορτίσω 10 ώρες. Την άδειασα, το έβαλα να φορτίσει αλλά η φόρτιση ολοκληρώθηκε σε πολύ λιγότερο από 10 ώρες. Να το βγάλω ή να το αφήσω; Το manual δεν λέει κάτι.

 

αναρωτιέμαι πότε θα σταματήσει αυτή η ράδιο αρβύλα, εδώ και χρόνια η πρώτη φόρτηση είναι σαν μια normal φόρτηση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά αυτά με την πρώτη φόρτιση είναι βλακείες. Τα έχουμε ξανασυζητήσει.

Οι σύγχρονες μπαταρίες φθείρονται πιο γρήγορα αν τις αποφορτίζουμε τελείως. Εγώ όταν φτάνει κάτω από 10% το φορτίζω και το βγάζω από την πρίζα μόλις φορτίσει εντελώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...