Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Copper sulphate

Διάβασε εδώ πως πρέπει να είναι για να λέγεται γαλαζόπετρα. Τώρα γιατί δεν φουσκώνει το κέικ δεν ξέρω

Νασε καλά, ευχαριστώ.

Δεν έβαλα αλάτι το κέρατο μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

okay

 

πριν απο λιγο καιρο ειχα αγορασει ενα logitech g700 [απο αμαζον] και αρχιζω να παρατηρω οτι η ροδελα ειναι παρα πολυ χαλαρη σε σημειο που κουνιεται μονη της

 

ερωτηση

 

θα πρεπει να το στειλω στην αμαζον ή θα μπορω να το στειλω και στην logitech hellas?

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νασε καλά, ευχαριστώ.

Δεν έβαλα αλάτι το κέρατο μου.

Και να φανταστείς ότι στην καλών τεχνών ακόμη με οξύ ασχολούνται.

Ξέρει κανείς που μπορώ να βρω θεσαλονίκη μαύρο χρώμα για scratching technique που κάνεμε μικροί?

 

100_1593.JPG

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

okay

 

πριν απο λιγο καιρο ειχα αγορασει ενα logitech g700 [απο αμαζον] και αρχιζω να παρατηρω οτι η ροδελα ειναι παρα πολυ χαλαρη σε σημειο που κουνιεται μονη της

 

ερωτηση

 

θα πρεπει να το στειλω στην αμαζον ή θα μπορω να το στειλω και στην logitech hellas?

 

thanks

 

 

νταξει εχω παρει διαστημοπλοιο :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω ένα τραγούδι που ξεκινάει με το ''ποιημα'' του Βεγγου από τη ταινία ''τυφλα να έχει ο Μαρλο Μπραντο'' :

 

''Αποψε σήμερα και χθες, οι πορτες όλες ειν΄κλειστες και εγώ είμαι απόξω….

Και μες στο θαμπος το θαμπό παίρνω αμπάριζα να βγω και με πετάνε όξω….'' κτλ κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Στην κατηγορία "Μουσική", υπάρχει, αν δεν κάνω λάθος, σχετικό thread. Επίσης, αν γράψεις εκεί, καλό θα ήταν ν' αναφέρεις -αν ξέρεις- κάτι παραπάνω (φύλο τραγουδιστή, πότε-πού το άκουσες και ό,τι άλλο μπορείς να σκεφτείς ότι βοηθά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν, σήμερα παρατήρησα το εξής φαινόμενο: το πάτωμα στο γραφείο κουνιέται. Κάτι πρέπει να παίζει με φουσκοπλακάκια ή κάτι τέτοιο. Δεν έχει σηκωθεί εμφανώς κανένας αρμός, αλλά υπάρχει συγκεκριμένο πλακάκι που αν το πατήσω απότομα και με δύναμη, ρίχνω κάτω όρθιο αναπτήρα από την πέρα μεριά του γραφείου (του επίπλου).

 

Παίζει να μπορώ να σπάσω κάνα πλακάκι σε μέρος που δε φαίνεται, κάτω από κάναν καναπέ ξέρω 'γω για να το ΕΚΤΟΝΩΣΩ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως να σου πω οτι και εμεις ετσι ειχαμε κανει βεβαια ειχαμε ανυψωση πλακακίων αλλά δυστυχώς το φαινόμενο δεν εκτονώνεται.Yπαρχει πιθανοτητα να μην σηκωθουν αλλα μεγαλυτερη ειναι να συμβει το αντιθετο.Μπορεί να σηκωθούν οπότε να είσαι προετοιμασμένος.

Όσο για το σπάσιμο, τώρα για ένα πλακάκι δεν ξέρω τι μπορεί να κάνεις για λίγο μεγαλύτερη επιφάνεια κομπρεσέρ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, εννοώ να σπάσω μερικά ώστε να μειωθεί λίγο η κόντρα που έχει όλο το πάτωμα. Το τελευταίο που με ψήνει χειμωνιάτικα είναι να βγάλω τα πλακάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να μπορώ να σπάσω κάνα πλακάκι σε μέρος που δε φαίνεται, κάτω από κάναν καναπέ ξέρω 'γω για να το ΕΚΤΟΝΩΣΩ;;;

Κακή ιδέα από πολλές απόψεις.

 

 

Χτύπα με το χέρι τα πλακάκια να δεις αν θα κάνουν υπόκωφο ήχο. Αν ναι, έχουν ξεκολλήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...