Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελω να κλείσω εισητήριο απο το tickets.trainose.gr.

Επιλέγω το δρομολόγιο που θέλω, και την κατηγορία φοιτητικό, και πριν να επιλέξω θέση, μου βγάζει σύνολο 14.4€. Με επιλεγμένη θέση το πάει 26€.

Αυτο το 14ρι τι είναι?

Μπορώ δλδ να κλείσω φτηνότερο εισητήριο χωρίς θέση?

 

ναι, το νυχτερινό ειναι πιο φτηνο.

Αυτο ειναι το "συμπληρωμα ποιοτητας" που στο 00:00 δεν υπάρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα cookies μου έφταιγαν τελικά.Thanks

Αυτό είναι το χριστουγεννιάτικο άβαταρ απλά εγώ έβλεπα το παλιό χωρίς το σκούφο

 

 

Ναι βασικα επρεπε να το κανεις transparent το φοντο απο το σκουφακι για να μην φαινεται το ασπρο και να δειχνει οτι εφαρμοζει στο κεφαλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι βασικα επρεπε να το κανεις transparent το φοντο απο το σκουφακι για να μην φαινεται το ασπρο και να δειχνει οτι εφαρμοζει στο κεφαλι...

Τα cookies μου έφταιγαν τελικά.Thanks

Αυτό είναι το χριστουγεννιάτικο άβαταρ απλά εγώ έβλεπα το παλιό χωρίς το σκούφο

Άντε επειδή έχω κεφάκια.

post-137124-0-64514800-1324405756_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω? Αν φοράει το βρακί του ανάποδα ναούμε?

Η ζωή του όλη ένας τερλέγκας. Τελευταία χρόνια έχει γίνει ιντερνασιονάλε και ακούει τούρκικα γιατί λέει τα ελληνικά σκυλάδικα έχουν χαμηλά λιπαρά ενώ κανονικά θα έπρεπε όταν τα ακούς στο κατάστημα αντί για ξηροκάρπιο να σερβίρουν μαλόξ σε μασώμενο δισκίο!!!!

 

Για την ερώτηση με sodium που έκανα πιο πριν κανείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανείς ρε παιδιά δε ξέρει το Sodium Alkyl Sulphate πως είναι στα ελληνικά?

Χρησιμοποιήται στη βιομηχανία καλλυντικών (σαπούνια, οδοντόκρεμες κλπ) κυρίως για να τα κάνει να έχουν πλούσιο αφρό από όσο γνωρίζω .

Τι μάστερ, κλάστερ, cba, mba, cnn, bbc μας λένε ότι έχουν πολλοί από δω μέσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λες δεν είναι μια ουσία συγκεκριμένη, αλλά μια ομάδα ουσιών. Αλκύλια θειικού νατρίου. Παρόμοια με την καυστική σόδα που βάζουν στα σαπούνια.

Άμα θες όμως να αγοράσεις την σκόνη για να την βάλεις σε σαμπουάν ή όπου αλλού, μην το κάνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να ρωτησω περι paypal. Tα στοιχεια που βαζεις οταν κανεις λογαριασμο paypal, διευθυνση, ονομα κλπ, πρεπει να ειναι γραμμενα στα Ελληνικα ή στα greeklish? Επισης, απ' οσο εμαθα, σου κραταει 1,5-2 ευρω τα οποια σου ξαναβαζει πισω.

Πότε ομως το κανει αυτο? Στο κανει εντος 24 ωρων? Μολις δηλωσω τα στοιχεια της προπληρωμενης που εχω θα μπορω αμεσως να κανω αγορες ή θα πρεπει να περιμενω να μου ξαναβαλουν το ποσο για την ενεργοποιηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που λες δεν είναι μια ουσία συγκεκριμένη, αλλά μια ομάδα ουσιών. Αλκύλια θειικού νατρίου. Παρόμοια με την καυστική σόδα που βάζουν στα σαπούνια.

Άμα θες όμως να αγοράσεις την σκόνη για να την βάλεις σε σαμπουάν ή όπου αλλού, μην το κάνεις

Αλκύλια θειικού νατρίου.

Αυτό ήθελα thanks.

Η συγκεκριμένη ομάδα ουσιών (όπως είπες) εμπεριέχεται σχεδόν σε όλα τα σαπούνια του εμπορίου σε στέρεη μορφή. Μιλάω για τα λευκά και γλυκερίνης (χρωματισμένα ή μη). Για τα αυτά από ελαιόλαδο δε ξέρω.

Μια που σε βρήκα, copper sulphate είναι η γνωστή γαλαζόπετρα? Πήρα γαλαζόπετρα για κάτι πειράματα που κάνω αλλά το αποτέλεσμα ήταν εν μέρη ικανοποιητικό. Μήπως έκανα λάθος και δεν είναι τελικά γαλαζόπετρα ή να δοκιμάσω άλλες αναλογίες διάλυσης με νερό? Βασικά το θέλω για να οξειδώνω λευκοσίδηρο (τσίγκο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...