Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να ρωτήσω κάτι. Υπάρχουν κάτι σαν μαθήματα ή ξένης γλώσσας ή συμπεριφοράς ή αρχές management οτιδήποτε σε ηχητική μορφή. Ξέρει κανείς πως λέγεται αυτό στα αγγλικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι. Υπάρχουν κάτι σαν μαθήματα ή ξένης γλώσσας ή συμπεριφοράς ή αρχές management οτιδήποτε σε ηχητική μορφή. Ξέρει κανείς πως λέγεται αυτό στα αγγλικά;

 

audiobooks

αλλα τα educational δεν κυκλοφορουνε πολυ

επειδη στις υπαρχουν και στις βιβλιοθηκες των πανεπιστημιων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση 1: Ξέρει κανείς κανά μαγαζί στην Πάτρα που να έχει ηλεκτρονικά (πυκνωτές αντιστάσεις κανά τσιπάκι κλπ) αλλά και κάτι σαν αυτό -> universal pcb (όχι τίποτα ψαγμένα τα κλασικά!)

ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!

 

Ερώτηση 2: Θέλω να βγάλω δίπλωμα μηχανής.. έχω δίπλωμα αυτοκινήτου.. δε θέλω για 50cc αλλά απο 125 και πάνω..

για 125 είναι μια κατηγορία από μόνο του..? τι με συμφέρει να βγάλω..? απεριορίστου να ξεγνιάσω δεν είναι καλύτερα..?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ερώτηση 2: Θέλω να βγάλω δίπλωμα μηχανής.. έχω δίπλωμα αυτοκινήτου.. δε θέλω για 50cc αλλά απο 125 και πάνω..

για 125 είναι μια κατηγορία από μόνο του..? τι με συμφέρει να βγάλω..? απεριορίστου να ξεγνιάσω δεν είναι καλύτερα..?

μονο 125 cc υπαρχει και μετα απο 2 ή 3 χρονια γινεται απεριοριστου κιβισμου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση 1: Ξέρει κανείς κανά μαγαζί στην Πάτρα που να έχει ηλεκτρονικά (πυκνωτές αντιστάσεις κανά τσιπάκι κλπ) αλλά και κάτι σαν αυτό -> universal pcb (όχι τίποτα ψαγμένα τα κλασικά!)

ευχαριστώ εκ των πρωτέρων!

 

 

κορινθου και καποδιτριου ειναι ενα μαγαζι,παιζει να εχει "παπαδημητριου" νομιζω λεγεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις παιδιά να σται καλά..!

 

Ή αν έχεις κλείσει τα 21, μπορείς να βγάλεις κατευθείαν απεριορίστων.

Τα 23 κλεινω καταραμένα γεράματα...!! Άρα με συμφέρει να βγάλω για απεριορίστου ή 125..? μόνο στα λεφτά θα είναι η διαφορά..? σήματα δίνω και στα δύο ή σε κανένα..?

 

κορινθου και καποδιτριου ειναι ενα μαγαζι,παιζει να εχει "παπαδημητριου" νομιζω λεγεται

Thanks..!

 

 

Παπαδόπουλος. Καποδιστρίου ανάμεσα Κορίνθου και Μαιζώνος. Δίπλα στο W.

Thanks..!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...