Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξέρετε κανένα μαγαζί με είδη σχεδίου στη Θεσσαλονίκη? Είχα βρει ένα πέρσυ, κάπου κοντά στην Αγίας Σοφίας αλλά δεν είμαι σίγουρη αν ήταν εκεί ή κάπου αλλού και τα μπερδεύω! :-( Thanks in advance ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παλιά είχε ένα στην Εθνικής αμύνης, κατεβαίνοντας από το ABC αριστερά. Όταν λέω παλιά, εννοώ πολύ παλιά όμως... :rolleyes:

 

έντιτ: ακόμα εκεί είναι, και έχει και άλλο ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εθνικής Αμύνης έχει 3-4 τέτοια και άλλα τόσα στους γύρω δρόμους. Για είδη σχεδίου πάντα.

Για είδη ζωγραφικής έχει (και) άλλα καταστήματα. Εσύ τι ψάχνεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θες να έχει το βιβλίο; Εισαγωγικό;

 

Τι εννοείς; Δεν είπα ότι το θέλω να είναι "βιβλίο", εννοώ με σελίδες ( ; ), αλλά το θέλω σε PDF. Εντάξει, μία εναλλακτική είναι να κατεβάσω κανένα documentation ξέρωγω που δίνει κάποια σελίδα, αλλά θα προτιμούσα κάτι "έτοιμο".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρεις να προγραμματίζεις και θες κάτι εξειδικευμένο; θες ένα βιβλίο που θα σε εισάγει στην python; Θες να κάνεις κάτι συγκεκριμένο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεκίνα απο το tutorial που έχουν στο python.org, μετα google: rob hetland python και θα σε πάει στο σάιτ ενός καθηγητή, έχει 5-7 βίντεο, τα 5 είναι μαζί τα άλλα είναι παραχωμένα δεξία και αριστερά. Στα βίντεο αυτα, θα δεις πως χρησιμοποιείται η python στην πράξη, αν και είναι εισαγωγικά. Έχει κάποια λογικά άλματα και κάνει συγκρίσεισ με ματλαμπ και σι, αλλά λίγο υποψιασμένος να σαι, δε θα εις πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εθνικής Αμύνης έχει 3-4 τέτοια και άλλα τόσα στους γύρω δρόμους. Για είδη σχεδίου πάντα.

Για είδη ζωγραφικής έχει (και) άλλα καταστήματα. Εσύ τι ψάχνεις;

Ευχαριστώ και τους δύο! ^_^ Για σχέδιο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 1 μήνα αγόρασα ένα μηχανάκι. Πού πρέπει να πάω για να πληρώσω τα τέλη κυκλοφορίας του 2012; Εφορία; Τράπεζα; Οποιαδήποτε εφορία; Μόνο στην εφορία που είμαι γραμμένος; Θα μου έρθει χαρτί στο σπίτι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιθανότατα δεν θα προλάβει να έρθει. Πας σε οποιαδήποτε εφορία με την άδεια της μηχανής. Εντός προθεσμίας ε.

 

(αν πήρες μεταχείρα, ίσως πάει στον παλιό ιδιοκτήτη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...