Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Δεν "τυπώνουν" χρήματα, τα μέλη (ιδρυτικά και όσα εντάχτηκαν στον οργανισμό στη συνέχεια) καταβάλουν ένα ποσό, ανάλογα με τα οικονομικά τους μεγέθη, το οποίο εν συνεχεία διαχειρίζεται το ΔΝΤ.

 

Περισσότερες πληροφορίες στο καταστατικό του ΔΝΤ, το οποίο μπορείτε να βρείτε στην επίσημη ιστοσελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eιμαι κρυωμενος/συναχωμενος(αλλα οχι αρρωστος,απλα λιγα φλεμματα και μυτη τρεχει/βουλωνει) εδω και 3 μερες. Εχει νοημα να παρω κανα πονσταν ? Δηλαδη εννοω μπορει να προλαβει την εξελιξη ή απλα ειναι για να ανακουφιζει τα συμπτωματα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ponstan ειναι παυσιπονο. Δεν εχει αντιφλεγμονωδη δραση. Αρα, δε θα κανει τιποτα ιδιαιτερο. Μην παρεις τιποτα. Το πολυ πολυ κανα ξεβουλωτικο για τη μυτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερετε αν κυκλοφορει στα περιπτερα το DVD του Beauty and the Beast? Ειδα σημερα εναν να το παιρνει, αλλα σε ενα αλλο περιπτερο που ρωτησα μου ειπαν πως δεν εχει ερθει κατι τετοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν μπορώ να "κλειδώσω" ένα usb αποθηκευτικό μέσο;

(με κάποιο πρόγραμμα ίσως; ) Δηλαδή να μην μπορεί ο οποιοσδήποτε να σβήσει ή να προσθέσει αρχεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο αν ο κατασκευαστης εχει περασμενο λογισμικο στο firmware που δεν επιτρεπει read/write μεσω καποιου κωδικου

 

γνωριζεις συγκεκριμενες μαρκες που υποστηριζουν αυτο που περιγραφεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Νιck: Ναι να μη παρεις τιποτα απολυτως ... εγω γενικα δεν αρρωσταινω ποτε απο τοτε που εκοψα το καπνισμα. Μεχρι τοτε αρρωσταινα και μου κραταγε κανα δυο μηνες. Tωρα ποτε.... ομως παιρνω Ωμεγα 3 βιταμινες περιπου 3 μηνες τον χρονο και 1 μηνα Geriantric.

Και ολα δουλευουν ρολοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...