Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα κάνει dispute στο paypal για μια πληρωμή 20 ευρώ απο ebay επειδή το πακέτο δεν μου έχει σταλθεί εδω και 2 μήνες και ο πωλητής δεν απαντάει στα μέηλ,αλλά το paypal έκλεισε την υπόθεση

Nov 26, 2011 - PayPal: Case closed

Nov 26, 2011 - PayPal: Case does not meet filing guidelines

Nov 26, 2011 - PayPal: Email sent to seller

Nov 26, 2011 - Buyer: Complaint Case filed

 

γιατί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακια ε? Τωρα θα δοκιμασεις αναγκαστικα με περισσοτερες ελπιδες, λογικα δε θα δουλεψει ΚΑΙΘΑΤΑΣΠΑΣΕΙΣΟΛΑ....

 

Όχι δεν θα δοκιμάσω μέχρι να μου πεί κάποιος ρε. Έτσι κι αλλιώς αυτός ο λογαριασμός έχει 0.00 υπόλοιπο και θέλει κόπο να πάω τράπεζα να βάλω λεφτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες

θελω να κανω κατι κατασκευες

[καναπεδες , ντουλαπια κτλ]

 

αλλα δεν ξερω την αξια του ξυλου

δλδ απο τι τιμες ξεκινανε?

 

thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που γράφουν οι αποδείξεις "αλλαγή εντός 20 ημερών" είναι απόλυτο ή είναι στην ευχέρεια του καταστηματάρχη; Θέλω να αλλάξω κάτι και έχουν περάσει 23 μέρες, έχω ελπίδες ή να μην μπω στον κόπο καν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που γράφουν οι αποδείξεις "αλλαγή εντός 20 ημερών" είναι απόλυτο ή είναι στην ευχέρεια του καταστηματάρχη; Θέλω να αλλάξω κάτι και έχουν περάσει 23 μέρες, έχω ελπίδες ή να μην μπω στον κόπο καν;

 

το δευτερο

συνηθως ειναι 20 εργασιμες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν στείλω ένα δέμα με αντικαταβολή (ΕΛΤΑ) σε πόσες μέρες μπορώ να πάω να πάρω τα χρήματα από την στιγμή που πληρώσει ο παραλήπτης;

Μου έρχεται νέα ειδοποίηση ή πάω στο ταχυδρομείο με την απόδειξη που μου έχουν δώσει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκατά στο τέτοιο της τέτοιας τους. Ευχαρισγκρούντ.

Τι μαγαζι ειναι ? Να πας εννοειται να κανεις την προσπαθεια. Εγω κανα 2 φορες που μου χει τυχει πεταξα οτι μενω μακρια ξερωγω και μου το αλλαξαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μαγαζι ειναι ? Να πας εννοειται να κανεις την προσπαθεια. Εγω κανα 2 φορες που μου χει τυχει πεταξα οτι μενω μακρια ξερωγω και μου το αλλαξαν.

 

Ντάξει ρε μαλάκα, εντάξει ρε μαλάκα, με εμψύχωσες, θα πάω το απόγευμα. Απλά το θέμα είναι οτι αν τους παρακαλέσω και μου πουν ΟΧΙ θα ΣΤΡΑΒΩΣΩ και θα γίνω ΧΟΥΛΚ και παίζει βγαίνοντας να πετάξω το προιόν στον πρώτο κάδο που θα δω μπροστά μου. Και να ρίξω και μια κλωτσιά στον κάδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω για σενα , και ποσο φλωρος εισαι, εγω θα ριχνα ενα σουτι στην βιτρινα βγαινοντας.

 

Για 3 μερες πρεπει να ναι πολυ καριολα για να μη στο αλλαξει. Δε παρακαλας εκτος αν τους πας κανα μπλουζι σαν ξεσκονοπανο.

 

Τωρα αν το δεχτει χωρις να πει κουβεντα ριχνεις και κωλομπατσακι , ετσι, για το ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...