Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Όχι δεν δουλεύουν όλα. Γι αυτό ρωτάω να μου πεί κάποιος τσεκαρισμένα.

Γιατι δεν βγαζεις απλα μια της Κυπρου?

Γενικα ειναι η πιο διαδεδομενη σε τετοιες φασεις, συν το οτι δεν εχει προμηθειες κλπ. Αλλο plus ειναι οτι μπορεις να βαζεις τα χρηματα ανα πασα στιγμη στο ΑΤΜ και να μπαινουν την ιδια στιγμη στο λογαριασμο σου (τσεκαρισμενα ΑΤΜ στην πλατεια Κυψελης, στην Ακαδημιας και στην Χαλκιδος).

Εκτος αν εχεις ηδη Εμπορικης και βαριεσαι να ασχοληθεις, οποτε με αυτο που ειπα δεν βοηθαω καθολου ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ααααακριβώς

 

Καλά ρε μούσκαροι ούτε ένας δεν έχει κάρτα της εμπορικής να πεί αν δουλεύει με paypal; Πρέπει ντε και καλά να δοκιμάσω, να μου την απορρίψει και να νευριάσω; ΚΑΙΝΑΤΑΣΠΑΣΩΟΛΑ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααααακριβώς

 

Καλά ρε μούσκαροι ούτε ένας δεν έχει κάρτα της εμπορικής να πεί αν δουλεύει με paypal; Πρέπει ντε και καλά να δοκιμάσω, να μου την απορρίψει και να νευριάσω; ΚΑΙΝΑΤΑΣΠΑΣΩΟΛΑ;

Ρε φρι, τωρα το ειδα. Εχω visa κανονικη της εμπορικης, κουφετο με paypal. Δεν εχω δοκιμασει με ντεμπιτ ομως τωρα προσφατα. Πριν αρκετα χρονια που το ειχα προσπαθησει δε δουλεψε.

 

Μαλακια ε? Τωρα θα δοκιμασεις αναγκαστικα με περισσοτερες ελπιδες, λογικα δε θα δουλεψει ΚΑΙΘΑΤΑΣΠΑΣΕΙΣΟΛΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορώ να στείλω ζαντολάστιχα από αθήνα -> κρήτη;

 

εε; :)

 

υπάρχει κτέλ ή κάτι τέτοιο ή μόνο σε πρακτορίο; Αν τα στείλω με πλοίο πως θα γίνει; Στέλνει κανείς πράγματα κρήτη για αν ξέρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φτιάχνω αυτό το blog στο wordpress

και όταν πάω στο :κατηγορίες ->Δραστηριότητες ,μου εμφανίζει και την υποκατηγορία "εκθέσεις".

 

https://katarti.wordpress.com/

πως θα το κάνω να μην το εμφανίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zip-ties.jpg

που βρισκω και πως τα ζηταω αυτα ;;; :unsure:

ή δεματικά καλωδίων σε οποιονδήποτε πουλάει ηλεκτρολογικό υλικό ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...