Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια οταν αγοραζεις μικροηλεκτρικες συσκευες, και τυχαινουν αυτες οι συσκευασιες που ειναι κλειστες απο παντου, υπαρχει κανας τροπος να τις ανοιγεις χωρις να σκιζεις τα χερια σου? ΠΧ οπως αυτη?

 

104437695-260x260-0-0_Sony+Sony+Sony+Blu+Ray+Remote+Control+for+PS3.jpg

 

Εγω κανω μια τομη με μαχαιρι η ψαλιδι εκει που εχει την τρυπα για να κρεμεται, και μετα προσπαθω με τα χερια να σπασω το υπολοιπο περιβλημα. Υπαρχει λογος που τα παρασκευαζουν ετσι καποια προιοντα, ή απλα οι τυποι εχουν ψυχολογικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ρε παιδια οταν αγοραζεις μικροηλεκτρικες συσκευες, και τυχαινουν αυτες οι συσκευασιες που ειναι κλειστες απο παντου, υπαρχει κανας τροπος να τις ανοιγεις χωρις να σκιζεις τα χερια σου? ΠΧ οπως αυτη?

 

104437695-260x260-0-0_Sony+Sony+Sony+Blu+Ray+Remote+Control+for+PS3.jpg

 

Εγω κανω μια τομη με μαχαιρι η ψαλιδι εκει που εχει την τρυπα για να κρεμεται, και μετα προσπαθω με τα χερια να σπασω το υπολοιπο περιβλημα. Υπαρχει λογος που τα παρασκευαζουν ετσι καποια προιοντα, ή απλα οι τυποι εχουν ψυχολογικα?

Εγω κοβω περιμετρικα με ψαλιδι τα σημεια που εφαρμοζει το μπροστα με το πισω μερος και ανοιγω.

Καλη ερωτηση η δευτερη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια οταν αγοραζεις μικροηλεκτρικες συσκευες, και τυχαινουν αυτες οι συσκευασιες που ειναι κλειστες απο παντου, υπαρχει κανας τροπος να τις ανοιγεις χωρις να σκιζεις τα χερια σου? ΠΧ οπως αυτη?

 

104437695-260x260-0-0_Sony+Sony+Sony+Blu+Ray+Remote+Control+for+PS3.jpg

 

Εγω κανω μια τομη με μαχαιρι η ψαλιδι εκει που εχει την τρυπα για να κρεμεται, και μετα προσπαθω με τα χερια να σπασω το υπολοιπο περιβλημα. Υπαρχει λογος που τα παρασκευαζουν ετσι καποια προιοντα, ή απλα οι τυποι εχουν ψυχολογικα?

http://www.youtube.com/watch?v=HubZInAs0-A

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xaxa ωραιος, που το θυμηθηκες, εγω το χα ξεχασει τελειως αυτο το σκηνικο! :mrgreen:

 

Ε και γω με ψαλιδι το κανω αλλα και παλι, ειναι σπασιμο νευρων, δεν δικαιολογειται τετοιου ειδους σφραγισμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια οταν αγοραζεις μικροηλεκτρικες συσκευες, και τυχαινουν αυτες οι συσκευασιες που ειναι κλειστες απο παντου, υπαρχει κανας τροπος να τις ανοιγεις χωρις να σκιζεις τα χερια σου? ΠΧ οπως αυτη?

 

Εγω κανω μια τομη με μαχαιρι η ψαλιδι εκει που εχει την τρυπα για να κρεμεται, και μετα προσπαθω με τα χερια να σπασω το υπολοιπο περιβλημα. Υπαρχει λογος που τα παρασκευαζουν ετσι καποια προιοντα, ή απλα οι τυποι εχουν ψυχολογικα?

Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτές οι συσκευασίες είναι η καλύτερή μου γιατί δεν χρειάζεται κάποια ιδιαίτερη δεξιοτεχνία για να τις ανοίξεις, απλά τους γαμάς τα πρέκια με όλη σου τη δύναμη μουγκρίζοντας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπορία σχετικά με το paypal!

 

Όταν πας στην τράπεζα για να μεταφέρεις χρήματα απο τον λογαριασμό σου,σε αυτόν του paypal...είναι λογικό να το βάλουν ώς έμβασμα και να σου πάρουν και 12e προμήθεια?

 

Έχω την εντύπωση ότι αφού έχει τράπεζα στην Αθήνα,η προμήθεια δεν πρέπει να είναι τόσο πολύ.Επίσης να πώ ότι στην τράπεζα ο ένας ρωτούσε τον άλλο,σχεδόν τίποτα δεν ήξεραν.

 

Any help? :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aπορία σχετικά με το paypal!

 

Όταν πας στην τράπεζα για να μεταφέρεις χρήματα απο τον λογαριασμό σου,σε αυτόν του paypal...είναι λογικό να το βάλουν ώς έμβασμα και να σου πάρουν και 12e προμήθεια?

 

Έχω την εντύπωση ότι αφού έχει τράπεζα στην Αθήνα,η προμήθεια δεν πρέπει να είναι τόσο πολύ.Επίσης να πώ ότι στην τράπεζα ο ένας ρωτούσε τον άλλο,σχεδόν τίποτα δεν ήξεραν.

 

Any help? :unsure:

 

Άλλη ερώτηση μπορείς να κάνεις κατάθεση λεφτά από τράπεζα σε λογαριασμό του Paypal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα αυτές οι συσκευασίες είναι η καλύτερή μου γιατί δεν χρειάζεται κάποια ιδιαίτερη δεξιοτεχνία για να τις ανοίξεις, απλά τους γαμάς τα πρέκια με όλη σου τη δύναμη μουγκρίζοντας.

 

ΝΑΙ ΝΑΙ.

Και μετά μπαίνεις στο οφφτόπικ, βρίζεις θεούς και δαίμονες επειδή τα έσπασες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλη ερώτηση μπορείς να κάνεις κατάθεση λεφτά από τράπεζα σε λογαριασμό του Paypal;

 

Μολις το κοιταξα και γινεται. Απο πιστωτικη δεν μπορει να γινει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάχνω πληροφορίες για την νέα προκήρυξη 100 αξιωματικών ειδικών καθηκόντων της ΕΛ.ΑΣ.

 

Συγκεκριμένα το έντυπο που δίνει τις πληροφορίες για την συμπλήρωση της αίτησης π.χ. σε ένα σημείο της γράφει συμβουλευτείτε Κεφ. IV .....Που στο καλό είναι το έντυπο με αυτά τα κεφάλαια; Χάθηκα λίγο στο site της ΕΛ.ΑΣ. Όποιος έχει καμιά ιδέα παρακαλείται όπως βοηθήσει να κάνουμε μια αίτηση και εκεί μπας και αλλάξει η τύχη μας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...