Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις [Old]


paredwse

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ανέβηκε γιατί διαπίστωσα οτι με 2000 δεν παίρνεις ούτε πατίνι καινούργιο. Λες και είναι φασόλια γαμώ. Και όλη αυτή τη βδομάδα βαρέθηκα να τρέχω σε όλη την Αθήνα για να βλέπω μεταχειρισμένους σκερβελέδες "σε άριστη κατάσταση".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.passport.gov.gr/

δες εδώ.

θα κάνει 5 εργάσιμες αν θυμαμαι καλα...

 

Ευχαριστώ! Απορώ πως δεν εμφανίστηκε στο google search (πίστεψέ με, έψαξα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ανέβηκε γιατί διαπίστωσα οτι με 2000 δεν παίρνεις ούτε πατίνι καινούργιο. Λες και είναι φασόλια γαμώ. Και όλη αυτή τη βδομάδα βαρέθηκα να τρέχω σε όλη την Αθήνα για να βλέπω μεταχειρισμένους σκερβελέδες "σε άριστη κατάσταση".

 

Pcx θα πάρεις; Δεν πιστεύω να κοιταζεις κανά σιμ ή κιμκo...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή την Τετάρτη μπαίνω στον Κανελλόπουλο (Σκαραμαγκάς) και θα έρθω με τραίνο, μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να πάω με συγκοινωνία στο στρατόπεδο ;; Ή έστω όσο πιο κοντά γίνεται ;;

 

Από σταθμό λαρίσσης και μετά..

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή την Τετάρτη μπαίνω στον Κανελλόπουλο (Σκαραμαγκάς) και θα έρθω με τραίνο, μπορεί κάποιος να μου πει πως μπορώ να πάω με συγκοινωνία στο στρατόπεδο ;; Ή έστω όσο πιο κοντά γίνεται ;;

 

Από σταθμό λαρίσσης και μετά..

 

Ευχαριστώ

 

Με γρήγορο σερτς (ίσως υπάρχει και καλύτερος τρόπος):

 

 

v1.png1. Περπατήστε 54m (λιγότερο από ένα λεπτό) και επιβιβάζεστε στο Μετρό M2 στη στάση ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ . συχνότητα μέσου 4 λεπτά 2. ... αποβιβάζεστε στη στάση ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ (μετά από 4 στάσεις)v1.png3. Επιβιβάζεστε στο Μετρό M3 στη στάση ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ . συχνότητα μέσου 4 λεπτά 4. ... αποβιβάζεστε στη στάση ΣΤ. ΜΕΤΡΟ/ΗΣΑΠ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ (μετά από 1 στάσεις)v5.png5. Επιβιβάζεστε στο ΗΣΑΠ M1 στη στάση ΣΤ. ΗΣΑΠ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ . συχνότητα μέσου 6 λεπτά 6. ... αποβιβάζεστε στη στάση ΣΤ. ΗΣΑΠ ΠΕΙΡΑΙΑΣ (μετά από 7 στάσεις)v11.png7. Επιβιβάζεστε στο Λεωφορείο 871 στη στάση ΣΤΑΘΜΟΣ ΗΣΑΠ στην οδό ΑΚΤΗΣ ΚΑΛΛΙΜΑΣΙΩΤΗ. συχνότητα μέσου 74 λεπτά 8. ... αποβιβάζεστε στη στάση ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΠΗΓΩΝ στην οδό ΛΕΩΦ.ΣΧΙΣΤΟΥ (μετά από 22 στάσεις). Τέλος, περπατήστε 812m (11 λεπτά) μέχρι τον προορισμό σας

Στοιχεία διαδρομής για επιλεγμένη ημέρα: 'Καθημερινή' Εκτιμώμενη διάρκεια διαδρομής : 3 ώρες και 3 λεπτά Αναμονή σε στάσεις : 45 λεπτά Carbon footprint : 2.2 Kg CO2 (160g/km)

 

 

 

v11.png1. Περπατήστε 12m (λιγότερο από ένα λεπτό) και επιβιβάζεστε στο Λεωφορείο Β15 ή 'Α15' στη στάση ΣΤ.ΛΑΡΙΣΗΣ(ΑΦΕΤΗΡΙΑ) στην οδό ΔΗΛΗΓΙΑΝΝΗ. συχνότητα μέσου 10 λεπτά 2. ... αποβιβάζεστε στη στάση ΣΠΥΡΟΥ ΠΑΤΣΗ στην οδό ΛΕΩΦ.ΑΘΗΝΩΝ (μετά από 6 στάσεις)v11.png3. Επιβιβάζεστε στο Λεωφορείο Γ16 ή 'Β16' στη στάση ΓΑΡΔΕΝΙΑ στην οδό ΛΕΩΦ.ΑΘΗΝΩΝ. συχνότητα μέσου 20 λεπτά 4. ... αποβιβάζεστε στη στάση ΠΑΛΑΣΚΑ στην οδό Ν.Ε.Ο.Α.Κ (μετά από 22 στάσεις)v11.png5. Επιβιβάζεστε στο Λεωφορείο 871 στη στάση 1η ΠΑΛΑΣΚΑ στην οδό ΛΕΩΦ.ΣΧΙΣΤΟΥ. συχνότητα μέσου 74 λεπτά 6. ... αποβιβάζεστε στη στάση ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΠΗΓΩΝ στην οδό ΛΕΩΦ.ΣΧΙΣΤΟΥ (μετά από 1 στάσεις). Τέλος, περπατήστε 749m (10 λεπτά) μέχρι τον προορισμό σας

Στοιχεία διαδρομής για επιλεγμένη ημέρα: 'Καθημερινή' Εκτιμώμενη διάρκεια διαδρομής : 3 ώρες και 16 λεπτά Αναμονή σε στάσεις : 52 λεπτά Carbon footprint : 2.2 Kg CO2 (160g/km)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μπορώ να βγάλω μηνιαία κάρτα για λεωφορεία; Βλέπω στο site λέει για πλατεία αττικής αλλά δεν περνάω από εκεί... που αλλού μπορώ ξέρει κάποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μπορώ να βγάλω μηνιαία κάρτα για λεωφορεία; Βλέπω στο site λέει για πλατεία αττικής αλλά δεν περνάω από εκεί... που αλλού μπορώ ξέρει κάποιος;

Σημεία διάθεσης Καρτών Απεριορίστων Διαδρομών

 

Κάρτα για Λεωφορεία, Τρόλλεϋ και ΤΡΑΜ

Εκδοτήρια ΕΘΕΛ-ΗΛΠΑΠ

Σταθμοί ΜΕΤΡΟ

Σταθμοί Ηλεκτρικού Σιδηροδρόμου: Πειραιά, Καλλιθέα, Ομόνοια, Αττική, Ηράκλειο, Μαρούσι, Κηφισιά

Σταθμοί Προαστιακού στο τμήμα Μαγούλα – Πειραιάς - Κορωπί

Εκδοτήρια Τραμ

 

http://www.oasa.gr/content.php?id=cards

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια καλη μηχανη για ξυρισμα που να αφηνει γενια εχει να προτεiνει καποιος?

 

Θες να ξηγηθεις stubble σαν τον γιατρο τον Jack? Αν και δεν την χρησιμοποιω για αυτο το λογο η Braun Cruzer μαλλον κανη σε αυτο, που εχει ειδικες φωλιες για Stubble.

 

http://www.braun.com/uk/male-grooming/facial-stylers/cruzer-facial-styler.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες να ξηγηθεις stubble σαν τον γιατρο τον Jack? Αν και δεν την χρησιμοποιω για αυτο το λογο η Braun Cruzer μαλλον κανη σε αυτο, που εχει ειδικες φωλιες για Stubble.

 

http://www.braun.com/uk/male-grooming/facial-stylers/cruzer-facial-styler.html

http://www.amazon.co.uk/BaByliss-Men-7845BU-i-trim-stubble/dp/B005CNVDO2/ref=dp_ob_title_hpc

αυτη λεει κατι?

η braun μου φενεται ειναι κουρευτικη με εξαρτημα για τα γενια, ενω αυτη ειναι μονο για γενια (οχι πως δεν ειναι το ιδιο πραγμα, αλλα καταλαβαινεις τι εννοω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ήμουν σήμερα στον ευαγγελισμό και λέω στον τύπο ότι θέλω να βγάλω κάρτα μηνιαία για λεωφορεία και μου λέω δεν βγάζω εγώ θα πας στα λεωφορεία :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έφεραν μια για δώρο, πριν προσπαθούσα να αποκρυπτογραφήσω τα μυστικά της.

Επιλέχθηκε έναντι μιας φθηνότερης Braun, έχει 200 σκατολοΐδια επάνω, κάνει τη δουλειά της όπως πρέπει.

 

Θα ποστάρω μοντέλο μετά γιατί πάω για ψώνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...