Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread III


YiN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γινάρα μου, σου χω πολλά μπιχλιμπίδια να βάλεις πάνω. Σφηνοπότηρα, τενεκεδάκια μπύρας, βότκες και άλλα τέτοια! Αγνώριστο θα γίνει σου λέω.

Ιδέες και λύσεις για το σπίτι γενικά από τέλη οκτώβρη.

 

Επιπλέον με κείνο και με τ' άλλο με τις μετακομίσεις σου, μου θύμησες το άσμα -που δε θυμάμαι φυσικά ποιος τραγουδάει: "αχ βρε μπετατζή, αχ βρε μπετατζή, βρήκες το σημείο, το σημείο τζι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    2162

  • status

    2007

  • leftermann

    1760

  • gang

    1631

Η garnele έδωσε κάπου ένα λινκ για την εκπαίδευση στις ΗΠΑ, που καταλήγει να ζητάει τη διάλυση των unions των δασκάλων για τη βελτίωση των αμερικάνικων σχολείων.

 

Αγνοήστε το και επικεντρωθείτε σε αυτό που προτείνει δίπλα ως πιο δημοφιλές. Με τι ασχολείται ο κόσμος, ρε γαμώτο;;;

 

Edit: Δεν άντεξα να το δω όλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραύλισμα ή echo effect... ;

 

Εγώ το καταθέτω ως επίσημη πρόταση πάντως, για το επόμενο resurrection του OOT. Και get this: Δεν επηρεάζει και το ακρωνύμιο που όλοι αγαπάμε! Πάλι OOT θα μείνει! Τί άλλο να ζητήσει ένας φανατικός χασομέρ...εεεε...θαμώνας του Μπλα Μπλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μαλακία είναι αυτή; Ποιος άλλαξε τον τίτλο; Νταξει, το Τ.Ε.Ε.Θ.Ν σε συνδυασμό με την καθαρεύουσα μου σκάει συνειρμό κηδείας. Ή τεφατζή. Γενικά κάτι όχι ευχάριστο υπό κανονικές συνθήκες. Να αλλάξει πάραυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

epanastasis.jpg

 

Το Μπλα Μπλα διήρχετο μίαν κρίσην, αναζητόν διέξοδον εξ ενός φορουμικού αδιεξόδου, εις το οποίον είχε εισέλθει. Από μακρού χρόνου, η αδυναμία της συνεννοήσεως μεταξύ των υπευθύνων συντονιστικών παραγόντων της ενότητος, παρά πάσαν επίκλησιν του ανωτάτου διαχειριστού του φόρουμ, είχε περιαγάγει την ενότηταν εις αδιέξοδον.

 

m1-tank-9.jpg

 

 

Ο The_Edge έχει κλειδώσει ήδη τον Hal9000 έξω από το AdminCP και τον server του φόρουμ. Εντός ολίγων λεπτών, θα απολαύσετε και το επίσημο ανακοινωθέν από τον paredwse. Ο Duke θα κάνει κι αυτός μία guest εμφάνιση ως αρχηγός της Μυστικής Αστυνομίας.

 

 

Welcome to the SMods' Junta, kids...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...