Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread III


YiN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    2162

  • status

    2007

  • leftermann

    1760

  • gang

    1631

Σκέψου ότι υπάρχουν και χειρότερα. Εγώ ούτε 10 ταξί δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω για να κάνω τη δουλειά μου.

 

 

 

Στα ΠΑΠΑΡΙΑ σου θα μου πεις και θα 'χεις και δίκιο.

 

Ξέρουμε παρεπιπτόντως πότε θα επέμβει η ρημάδα η δικαιοσύνη? Εγώ νόμιζα ότι από χθες έχουν αναλάβει οι Μονάδες Αποκατάστασης της Τάξης.

 

Η κοπελιά που μου εβγαλε το σχέδιο της κουζίνας καλε μου πραιτορα μου ειπε οτι τα ζωαδια πηγανε και σπασανε φορτηγα. Το ικεα φερνει ελαχιστα πραγματα με ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ. Αν έχουμε το θεο μας δηλαδη.

 

Επισης, μεχρι να ληξει η @$#%@#$ η απεργια, δεν εχω μπανιο. Χωρις κουζινα ζω. Χωρις μπανιο ΟΧΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....

[...]

 

νο καπς.

 

Praetorianos, sorry αγόρι. Φαίνεται ότι τα ΜΑΤ δε συμμετέχουν.

 

---------- Προσθήκη στις 18:36 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 18:34 ----------

 

.....

 

 

......

 

 

ΠΑΩ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΚΑΤΙ.

 

 

 

Θα σου λεγα τα πιατικά, αλλά δεν έχεις κουζίνα και μάλλον θα βρίσεις.

 

 

EDIT: Παππού σούλη, η συλλογή με τις πεταλούδες μου δικιά σου, αν δεν επιζήσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοπελιά που μου εβγαλε το σχέδιο της κουζίνας καλε μου πραιτορα μου ειπε οτι τα ζωαδια πηγανε και σπασανε φορτηγα. Το ικεα φερνει ελαχιστα πραγματα με ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ. Αν έχουμε το θεο μας δηλαδη.

 

Επισης, μεχρι να ληξει η @$#%@#$ η απεργια, δεν εχω μπανιο. Χωρις κουζινα ζω. Χωρις μπανιο ΟΧΙ.

Δεν το 'ξερα αυτό για το μπάνιο, για το ότι σπάνε φορτηγά κάτι είχε πάρει το μάτι/αυτί μου. Βρίζε αβέρτα τότε.

 

Praetorianos, sorry αγόρι. Φαίνεται ότι τα ΜΑΤ δε συμμετέχουν.

Sorry γιατί? Σου φαίνομαι να τους συμπαθώ? Απλά νομίζω ότι τους είδα παραταγμένους στο λιμάνι και νόμιζα ότι τέλειωσε το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κοπελιά που μου εβγαλε το σχέδιο της κουζίνας καλε μου πραιτορα μου ειπε οτι τα ζωαδια πηγανε και σπασανε φορτηγα. Το ικεα φερνει ελαχιστα πραγματα με ΣΥΝΟΔΕΙΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ. Αν έχουμε το θεο μας δηλαδη.

 

Επισης, μεχρι να ληξει η @$#%@#$ η απεργια, δεν εχω μπανιο. Χωρις κουζινα ζω. Χωρις μπανιο ΟΧΙ.

 

 

ε κ συ,γυρνα λιγες μερες στο πατρικο σου κ μετα επιστρεφεις.ποιος ο λογος να ζεις ετσι δλδ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ινσομνιακ διασκεδάζεις με τη μιζερια μου ε σκουληκι;

 

ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙΣ Ε;

 

---------- Προσθήκη στις 19:40 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 19:39 ----------

 

ε κ συ,γυρνα λιγες μερες στο πατρικο σου κ μετα επιστρεφεις.ποιος ο λογος να ζεις ετσι δλδ?

 

Επι του παροντος αυτο κανω, το προβλημα δεν ειναι εκει. Το προβλημα ειναι οτι εχω τρελαθει πλεον. Απλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα θα σου πω να αισθανθείς καλύτερα, σήμερα πήγα 3 φορές στην τράπεζα, συνεννοήθηκα στα γερμανικά με την ταιβανέζικη πρεσβεία, διαπίστωσα πως ένα κινέζικο πανεπιστήμιο με χρέωσε 3 φορές τα ίδια πράγματα, μόνο που έπρεπε να ακυρωθούν από κάποια κυριούλα εδώ που δουλεύω, αλλά έπρεπε να κάνω τη συνεννόηση, η λουφτχάνζα αρνιόταν την πιστωτική μου και τον τραπεζικό μου λογαριασμό και όταν κατάφερα τελικά να κλείσω μέσω τηλεφώνου το εισιτήριο από 1400 ευρώ είχε φτάσει 3890 ευρώ.

 

Δε βρίζω, δε φωνάζω, δε σπάω, αλλά τουλάχιστον έχω μία τουαλέτα να πάω να ρίξω ένα ούρημα για να χαλαρώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σήμερα ήταν η πρώτη μερα του νέου, παραγωγικού και δημιουργικού, ακαδημαικού έτους.

εκτος απο έναν καθηγητή που σηκώθηκε και έφυγε επειδή μιλάγαμε και μια κάργια (βλεπότανε όμως) στο λεωφορείο που καθότανε πίσω μου και έκανε 25 λεπτα τηλέφωνο όταν γύρναγα, τίποτα το αξιοσημείωτο. όλα όπως τα είχαμε αφήσει. ο ίδιος εισπράκτωρας στο λεωφορείο, ο καφές κλασσικα που βρωμάει γιατί έχει χαλάσει, η πόρτα στη σχολή που δεν μπορεί να την ανοίξει ούτε ο ραμπο, γκομενάκια απο το 1ο έτος που δεν ξέρουν που πανε τα 4 στη σχολή.

α. και μια γκομενάρα που άρχισα να βρίσκω προς το τέλος της χρονιας πέρυσι, αλλά δεν έτυχε να γίνει διπλωματικο επεισόδιο. που θα παει, θα μου κάτσει...ααααααμμμμμμ.

αα. απο φέτος έρχεται και ένας γκέι. μακρια απο μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα θα σου πω να αισθανθείς καλύτερα, σήμερα πήγα 3 φορές στην τράπεζα, συνεννοήθηκα στα γερμανικά με την ταιβανέζικη πρεσβεία, διαπίστωσα πως ένα κινέζικο πανεπιστήμιο με χρέωσε 3 φορές τα ίδια πράγματα, μόνο που έπρεπε να ακυρωθούν από κάποια κυριούλα εδώ που δουλεύω, αλλά έπρεπε να κάνω τη συνεννόηση, η λουφτχάνζα αρνιόταν την πιστωτική μου και τον τραπεζικό μου λογαριασμό και όταν κατάφερα τελικά να κλείσω μέσω τηλεφώνου το εισιτήριο από 1400 ευρώ είχε φτάσει 3890 ευρώ.

 

Δε βρίζω, δε φωνάζω, δε σπάω, αλλά τουλάχιστον έχω μία τουαλέτα να πάω να ρίξω ένα ούρημα για να χαλαρώσω.

 

Και να κανεις ενα ντους. Παω να συναρμολογησω τον καναπε. ΓΕΙΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αα. απο φέτος έρχεται και ένας γκέι. μακρια απο μας.

 

ναι,κουνια που σε κουναγε!Για καθε εναν που φαινεται βαζε αλλους 4 που δεν κανουν κρα!Τοτε ισως προσεγγισεις το ακριβες νουμερο στην σχολη σου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,κουνια που σε κουναγε!Για καθε εναν που φαινεται βαζε αλλους 4 που δεν κανουν κρα!Τοτε ισως προσεγγισεις το ακριβες νουμερο στην σχολη σου :P

 

δεν είναι στη σχολή μου!:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ινσομνιακ διασκεδάζεις με τη μιζερια μου ε σκουληκι;

 

ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙΣ Ε;

 

Αυτό κάνει, αυτό κάνει.

 

 

insomniak, για τη συλλογή σου τσέκαρε pms, σου'στειλα διεύθυνση

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...