Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread III


YiN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 40,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    2162

  • status

    2007

  • leftermann

    1760

  • gang

    1631

Ω θεοί. Ω ΘΕΟΙ.

 

Θα πάω να σπάσω 5-6 φορτηγά. Θα πάω να βάλω όλη την κουζίνα μου στον κώλο κάποιου φορτηγατζή που κλείνει τους δρόμους. Θα πάω και θα φέρω κολάρο τον καναπέ μου σε ένα από αυτά τα ζώα. Ναι. ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.

 

Πάω να συναρμολογίσω τον καναπέ μου να ΞΑΠΛΩΣΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω θεοί. Ω ΘΕΟΙ.

 

Θα πάω να σπάσω 5-6 φορτηγά. Θα πάω να βάλω όλη την κουζίνα μου στον κώλο κάποιου φορτηγατζή που κλείνει τους δρόμους. Θα πάω και θα φέρω κολάρο τον καναπέ μου σε ένα από αυτά τα ζώα. Ναι. ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.

 

Πάω να συναρμολογίσω τον καναπέ μου να ΞΑΠΛΩΣΩ.

Πόσο σε νιώθω. 150 κούτες και οικοσυσκευές περιμένουν στοιβαγμένες, ένας φοιτητής θέλει να μπει, ένας ιδιοκτήτης θέλει να βγω και οι απεργοί φορτηγατζήδες γαμιώνται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΝΑΙ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ

 

Μολις κουβαλησα μια κουζινα. Δεν εννοω ηλεκτρικη. Εννοω αξουαλ επιπλα κουζινας, απο σκαλες και έναν γωνιακο καναπε. Πληρωσα 3 ταξι γιατι το σπιτι μου αλλιώς θα ηταν ετοιμο σε 1 ΜΗΝΑ ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΤΗ ΝΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ω θεοί. Ω ΘΕΟΙ.

 

Θα πάω να σπάσω 5-6 φορτηγά. Θα πάω να βάλω όλη την κουζίνα μου στον κώλο κάποιου φορτηγατζή που κλείνει τους δρόμους. Θα πάω και θα φέρω κολάρο τον καναπέ μου σε ένα από αυτά τα ζώα. Ναι. ΝΑΙ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ.

 

Πάω να συναρμολογίσω τον καναπέ μου να ΞΑΠΛΩΣΩ.

 

 

 

Δεν ειναι τρομερη η καθημερινοτητα στην πατριδα μας?Ψυχοφαρμακα is a must

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταμάτα γιατί θα βρίσω.

 

Δηλαδή πριν τι έκανες?

 

ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΝΑΙ ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ

 

Μολις κουβαλησα μια κουζινα. Δεν εννοω ηλεκτρικη. Εννοω αξουαλ επιπλα κουζινας, απο σκαλες και έναν γωνιακο καναπε. Πληρωσα 3 ταξι γιατι το σπιτι μου αλλιώς θα ηταν ετοιμο σε 1 ΜΗΝΑ ΓΑΜΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΛΛΟ ΤΗ ΝΤΡΕΛΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΝΑ ΒΡΙΖΩ.

 

νο καπς ΓΑΜΩ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ.

Σκέψου ότι υπάρχουν και χειρότερα. Εγώ ούτε 10 ταξί δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω για να κάνω τη δουλειά μου.

 

 

 

Στα ΠΑΠΑΡΙΑ σου θα μου πεις και θα 'χεις και δίκιο.

 

Ξέρουμε παρεπιπτόντως πότε θα επέμβει η ρημάδα η δικαιοσύνη? Εγώ νόμιζα ότι από χθες έχουν αναλάβει οι Μονάδες Αποκατάστασης της Τάξης.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς αποτέλεσμα έληξε η συνάντηση των μεταφορέων με τον εμπορικό κόσμο, που έγινε σε μια προσπάθεια να αρθεί το αδιέξοδο στην τροφοδοσία της αγοράς.

 

«Άκαρπη ήταν η συνάντησή μας με τους μεταφορείς, ενώ η κατάσταση στην αγορά παραμένει τραγική», δήλωσε ο Πρόεδρος της Εθνικής Συνομοσπονδίας Ελληνικού Εμπορίου Βασίλης Κορκίδης.

 

 

.....

 

 

......

 

 

ΠΑΩ ΝΑ ΣΠΑΣΩ ΚΑΤΙ.

 

νο καπς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...