Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread III


YiN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Oχι, οχι απολύομαι! 6 μηνη συμβαση ηταν και παει.. :-D

 

Πεμπτη - Παρασκευη θα καει το συμπαν από το παρτυ που θα κανουμε με τους λοιπους απολυμένους.

 

Θενκς Μοσκιτω καλες παρασκευες!

ή μαλλον

 

Π Α Ρ Α Σ Κ Ε Υ Ε Σ ! ! ! ! !

 

---------- Προσθήκη στις 13:03 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:02 ----------

 

Μη του. Φηλς φανταστικ

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=8Q7FFjUpVLg[/ame]

 

---------- Προσθήκη στις 13:12 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:03 ----------

 

Aναρωτιώμουν πάντως ποιες ειναι οι χειρότερες Δευτέρες αυτές που πήγαινες σχολείο ή αυτες που πήγαινες δουλεια. Κατέλειξα πως ηταν αυτες της δουλείας γιατί στις αλλες είχες την ελπίδα μήπως γίνει καμια εκδρομή, καμια απεργία, μια κοπανα.. Ειχες κάπου να πιαστεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    2162

  • status

    2007

  • leftermann

    1760

  • gang

    1631

Aναρωτιώμουν πάντως ποιες ειναι οι χειρότερες Δευτέρες αυτές που πήγαινες σχολείο ή αυτες που πήγαινες δουλεια. Κατέλειξα πως ηταν αυτες της δουλείας γιατί στις αλλες είχες την ελπίδα μήπως γίνει καμια εκδρομή, καμια απεργία, μια κοπανα.. Ειχες κάπου να πιαστεις!
Χαλαρά δεν συγκρίνεται το σχολείο με τη δουλειά. Δεν τίθεται ΟΥΤΕ ΚΑΝ θέμα σύγκρισης.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1

 

Εμενα όμως είναι η τελευταια μου δευτέρα :-D

 

κ εμενα....στην Ελλαδα!

Πηγα ενα διωρο στην δουλεια,τους παρεδωσα τα παντα τελειωμενα,εκτυπωσα κ τα μεηλ για το μπαζο την προισταμενη της τα κοτσαρα φατσα φορα στο γραφειο της κ λε πουλ το Ελληνικο μας branch!Αυτο ηταν ξεμπερδεψα με δαυτους!

 

Ηθικο διδαγμα?

κ να με παρακαλανε ΔΕΝ το ξανα κανω να ερθω Ελλαδα,κ η βλακεια ειναι οτι ειχα προσφερθει κιολας...νεβερ εγκεν

 

---------- Προσθήκη στις 14:01 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 13:48 ----------

 

κ παμε αλλη μια ΟΛΟΙ μαζι (Τουφα σε ακουω να σιγοτραγουδας στο background ;) )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω σκάσει στα γέλια με αυτό το c'mon england. Δεν το είχα ακούσει.

 

 

το england and me ακομα καλυτερο!

 

Nothing will phase me m8!Going back home λεμε ;)!!!

 

Κερδιζε η Αγγλια το τραγουδουσα,εχανε η Αγγλια παλι το τραγουδουσα.Εμενα επρεπε να παρουν στην εθνικη για prep talk B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι και φύγει η μοναρχία (άκου τι λέω) από την Αγγλία, θα πέφτουν σαν τα κοτσύφια οι άγγλοι στο δρόμο..:Ρ

 

Εγω θελω την Βασιλισσα μου.England without the Queen is like bread without butter :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια επίπεδα.

 

Μα δεν μπορω να ειμαι επιορκος...Ορκιστηκα σε μια Βασιλισσα οπως κ να χει.Δεν μου παει η καρδια...

then again ορκιστηκα να ειμαι κ ''πιστος και φιλοτιμος στρατιωτης'' για την Ελλαδα αρα μαλλον I just shot my self on the foot B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...