Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread III


YiN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

photo2.jpg?284

 

Οι κίτρινες σακούλες του ΚΟΥΒΑΛΗΤΗ κάνουν γι΄ αυτή τη δουλειά. Είναι πολύ ανθέκτικές και δε σκίζονται. Αν ψωνίζεις στον ΚΟΥΒΑΛΗΤΗ, αυτός φροντίζει για σένα όλο το 24ωρο κι ας κάνει ντελίβερι μόνο μέχρι τις 12.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    2162

  • status

    2007

  • leftermann

    1760

  • gang

    1631

Σπερματοκτόνο, κάτι τέλος πάντων. Και με κοντόμι δεν υπάρχει 100% σιγουριά έτσι κι αλλιώς.

 

Ε σιγά μην ψεκάζομαι κάθε φορά που δεν έχω προφυλακτικά. Γιατί λοιπόν να ξερερώσω ΚΑΙ εγώ, ΚΑΙ το πρόσωπο, επειδή ο Νεροκουβαλητής δεν είναι ανοιχτός 24/7; Όχι πες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε σιγά μην ψεκάζομαι κάθε φορά που δεν έχω προφυλακτικά. Γιατί λοιπόν να ξερερώσω ΚΑΙ εγώ, ΚΑΙ το πρόσωπο, επειδή ο Νεροκουβαλητής δεν είναι ανοιχτός 24/7; Όχι πες μου.

 

Καλά το πρόσωπο θα ξενερώσει έτσι κι αλλιώς γιατί θα καταλάβει οτι δεν είσαι ΜΠΗΧΤΗΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανένας αν η απεργία των οδηγών ΔΧ επηρεάζει τα ΕΛΤΑ με κάποιον τρόπο; Περιμένω κάτι μπιχλιμπίδια από ebay (UK και Hong Kong) και αργούνε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επείγον μια

 

έπαισε το κουτάβι του απο κάτω που λέγαμε τις προάλλες απο τον 1ο..ειχε ενα κενο για λουλουδια πανω στα καγκελα και θα ανεβηκε εκει και επεσε

 

ξερουμε που μπορει να το παει τωρα;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εισαι κοντα στην αγια παρασκευη υπαρχει νοσοκομειο μικρων ζωων, γκουγκλισε το ειναι κοντα στην αγ. ιωαννου. Δεν ξερω που αλλου έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε περαστικα στο κουταβακι

 

Μολις γυρισα απο το αεροδρομιο.Ειχα να μπω στο μετρο απο το καλοκαιρι του 2006 τελικα(καθισα κ θυμηθηκα).Οι εντυπωσεις μου για το μετρο αψογες!!!Παιζει να ειναι κ ενα απο τα λιγα πραγματα που λειτουργουν στην Ελλαδα νορμαλ.

 

Παντως γυρνωντας με τον φιλο μου στο Κορωπι ακουσαμε απο τα μεγαφωνα εναν τυπα με βαρια Ελληνικη προφορα (τυπου do you have weather for coffee baby) να λεει στα Αγγλικα οτι ολοκληρη την επομενη βδομαδα εχουν απεργιες στο μετρο..κ εκτος του οτι λιωσαμε στο γελιο απο τα Αγγλικα του προσγειωθηκα κ ομαλα:NΑΙ στην Ελλαδα τπτ δεν αλλαζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μετρο της Αθηνας πραγματι ειναι αψογο. Και μενα μου αφησε της καλυτερες εντυπωσεις. Σαφως ανωτερου του μετρο του Τοροντο (το οποιο ομως ειναι και αρκετα ποιο παλιο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσοι έχουν μπει στο μετρό της Βαρκελώνης, αλλά είναι ψιλοάθλιο. Μαυρίλα, σκουπίδια, μέχρι και ποντίκι να τρέχει έχω δει. Τέλος πάντων, το αναφέρω γιατί γνωστή μου, Ελληνίδα φυσικά, έκανε το εξής σχόλιο: αυτό είναι μετρό, ζωντανό, που φαίνεται ότι χρησιμοποιείται από κόσμο, όχι σαν το δικό μας το αποστειρωμένο.

Έλεος μωρή βλαμμένη. Να θυμηθώ να έρθω να τα κάνω έξω από την λεκάνη στο μπάνιο σου, για να μην φαίνεται αποστειρωμένο και ξενέρωτο. Ουστ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλακίες, το καλύτερο μετρό είναι της Αγίας Πετρούπολης.

 

Ανοησίες. Αν δεν έχει ένα κουραδάκι στην αποβάθρα, τι να το κάνεις;

 

Πάντως μου θύμησες έναν φίλο μου, που τον είχαν πάει σε στριπτιτζάδικο, τον κέρασαν χορό κι εκείνος έλεγε στην Ρωσίδα χορεύτρια πόσο ωραίο μετρό έχει η Μόσχα, αχαχα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μετρο της Αθηνας πραγματι ειναι αψογο. Και μενα μου αφησε της καλυτερες εντυπωσεις. Σαφως ανωτερου του μετρο του Τοροντο (το οποιο ομως ειναι και αρκετα ποιο παλιο)

 

Κοιτα κ απο το τιουμπ του Λονδινου(καλα δεν συγκρινεται απο παλιοτητα φυσικα του Λονδινου) σε σημεια σημεια ειναι καλυτερο το μετρο της Αθηνας.

 

Ομολογω οτι ως Αθηναιος σνομπαρω παντα τα ΜΜΜ.Δλδ λεωφορειο παιζει 7ετια να εχω να ανεβω Ελλαδα.Ειμαι φαση με το αμαξι κ στο επομενο τετραγωνο.Ομως οφειλω να παραδεχτω οτι με εκανε να δω τους εναλλακτικους τροπους μετακινησης στην Αθηνα με καλυτερο ματι οσο ειμαι Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...