Προς το περιεχόμενο

Επιλογη πολυμηχανηματος.


Agg3los

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχω τωρα τον lexmark F4270 με φαξ και απο όλα..με μικρο μαυρο μελανι 700 σελιδες,και μεγαλο 1100,αλλα δεν τα βρισκω πια..και θελω σκαννερ "απο πάνω"

 

βγαζω κυριως μπολικες ασπρομαυρες σελιδες κειμενου,,και που και που καμια φωτο..

 

ποιο να επιλεξω?

 

LEXMARK INTERPRET S405

 

ή αυτα?

 

HP OFFICEJET 4500N CB867A

 

HP OFFICEJET 4500 WIRELESS

 

HP OFFICEJET 6500 ALL-IN-ONE CB815A

 

CANON PIXMA MX340

 

EPSON STYLUS BX320FW

 

πειτε καμια ιδεα,εχω ψαξει πολυ,,αλλα ειμαι μπερδεμενος..σε αυτα τα λεφτα,μεχρι 120 ευρω περιπου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έχω τον HP 6500, εδώ και λίγους μήνες. Αν εξαιρέσεις οτι είναι λίγο ογκώδης έχει πολλές δυνατότητες, όπως την αυτόματη εκτύπωση διπλής όψης και την δυνατότητα να σκανάρεις πολλές σελίδες από τον αυτόματο τροφοδότη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις τον ακριβο ασυρματο..

δεν εχει κανενα προβλημα με το φαξ(διαβαζω οτι στελνεις φαξ και ξεχναει καμια σελιδα που και που..),σκανερ,με τον driver(ακουω οτι ειναι βαρυς) ή αλλο μπερδεμα?δεν ειναι αργος?

η αυτοματη διπλη εκτυπωση,,λειτουργει καλα?

γιατι κατι τετοια ακουω στο νετ συνεχεια,,..

 

και για τους λεξμαρκ λενε ολο καλα λογια..οτι τους βαζεις και λειτουργουν απλα.και ειναι γρηγοροι ..λενε

user reviews μιλαμε..

 

εγω για τον 6500 πηγαινε αρχικα..λογω του ιδιου μελανιου με τον δικο μου,,700σελ . μικρο,1200 μεγαλο..

αλλα τωρα σαν να φευγει απο την αγορα,και υποπτευομαι οτι θα ερθει νεο μοντελο απο την hp συντομα..

 

και περιμενω,,ή ισως καμια προσφορα τα χριστουγεννα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...