Προς το περιεχόμενο

Ερωτηση για πολυμηχανημα ?


vaskous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψαχνω για πολυμηχανημα , η χρηση του θα ειναι καθαρα οικιακη Το πολυ 50 σελιδες το μηνα, θελω να διαθεσω λιγοτερο απο 80Ε. Με ενδιαφερει να εχει φτηνο μελανι και αν γινεται wifi και αυτοματη εκτυπωση διπλης οψης . Καμια ιδεα ? ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για πολυμηχανημα , η χρηση του θα ειναι καθαρα οικιακη Το πολυ 50 σελιδες το μηνα, θελω να διαθεσω λιγοτερο απο 80Ε. Με ενδιαφερει να εχει φτηνο μελανι και αν γινεται wifi και αυτοματη εκτυπωση διπλης οψης . Καμια ιδεα ? ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο οικονομικά θεωρούνται τα Hp. Τα μελάνια ξαναγεμίζονται, αλλά καλύτερα να χρησιμοποείς τα γνήσια, εξάλλου η διαφορά στην τιμή είναι πολύ μικρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αλλά καλύτερα να χρησιμοποείς τα γνήσια, εξάλλου η διαφορά στην τιμή είναι πολύ μικρή.

 

Πολύ μικρή θεωρείς μία διαφορά στην τιμή της τάξεως του 50%?:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψαχνω για πολυμηχανημα , η χρηση του θα ειναι καθαρα οικιακη Το πολυ 50 σελιδες το μηνα, θελω να διαθεσω λιγοτερο απο 80Ε. Με ενδιαφερει να εχει φτηνο μελανι και αν γινεται wifi και αυτοματη εκτυπωση διπλης οψης . Καμια ιδεα ? ευχαριστω.

 

http://www.skroutz.gr/s/52554/HP-OfficeJet-J4580.html

 

αν και δεν έχω ιδέα για τα μελάνια του μόνο μια φορά το έχω αλλάξει... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρώτο πλεονεκτεί στο ότι είναι και φαξ και επίσης (πολύ σημαντικό) έχει αυτόματο τροφοδότη. βγαίνει επίσης και σε έκδοση με ethernet αλλά κοστίζει περίπου 100 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια τελευταια ερωτηση (χαζη αλλα για επιβεβαιωση) με την θυρα ethernet μπορω να δικτυωσω το πολυμηχανημα με το δικτυο υπολογιστων που εχω ή θα πρεπει να ειναι σε ενα pc συνδεμενο?εννοω το συνδεω με το ρουτερ και ειμαι οκ ή χρειαζεται να ειναι κ με ενα pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...