Προς το περιεχόμενο

nova μεσω internet;


katsouras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.Οχι δεν μιλαω για κατι παρανομο οποτε μην βιαστειτε να το κλειδωσετε.Αυτο που θελω να μαθω ειναι αν λειτουργει η υπηρεσια της νοβα που παλαιοτερα καπου ειχε παρει το ματι μου σχετικα με χρεωση ανα αγωνα π.χ και προβολη απο το ιντερνετ.Ειχα καπου 8 χρονια νοβα αλλα φετος λογο οικονομικων δυσκολιων ηταν πολυτελεια να πληρωνω και 60 ευρο για μερικους αγωνες που εβλεπα.Υπαρχει λοιπον κατι νομιμο να κανουμε και την δουλεια μας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να βλέπουμε nova στο εξωτερικό (USA) αν έχουμε μαζί μας τον αποκωδικοποιητή και την κάρτα της nova. Θα λείψει ο θείος μου για μερικούς μήνες και θέλει να πάρει μαζί του τη nova για να βλέπει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικα δεν επιτρεπεται αλλα αν δεν το μαθουν δεν εγινε τιποτα απολύτως... :-) Είχα και εγω οταν ημουν στην αγγλία....

 

---------- Προσθήκη στις 16:51 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 16:50 ----------

 

επισης δεν ξέρω κατα πόσο ειναι εύκολο - εφικτο να πιασεις τον hotbird στις ΗΠΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω νοβα εχω και σε πληροφορω περα απο 1-2 ματς τη σεζον που θα μαζευτω με τα φιλαρακια σπιτι με μπυρες κ.τ.λ...ολα τα αλλα ματς σε καφετερια...οπως λεει και ο johnyboy εκει εχει ΚΑΙ τζερτζελε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς αν μπορούμε να βλέπουμε nova στο εξωτερικό (USA) αν έχουμε μαζί μας τον αποκωδικοποιητή και την κάρτα της nova. Θα λείψει ο θείος μου για μερικούς μήνες και θέλει να πάρει μαζί του τη nova για να βλέπει....

 

Δυσκολο ως αδυνατο να δει.

Θα χρειαστει 3 μετρα πιατο, κι αν πιασει.

 

http://www.lyngsat-maps.com/maps/hb6.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Οχι δεν μιλαω για κατι παρανομο οποτε μην βιαστειτε να το κλειδωσετε.Αυτο που θελω να μαθω ειναι αν λειτουργει η υπηρεσια της νοβα που παλαιοτερα καπου ειχε παρει το ματι μου σχετικα με χρεωση ανα αγωνα π.χ και προβολη απο το ιντερνετ.Ειχα καπου 8 χρονια νοβα αλλα φετος λογο οικονομικων δυσκολιων ηταν πολυτελεια να πληρωνω και 60 ευρο για μερικους αγωνες που εβλεπα.Υπαρχει λοιπον κατι νομιμο να κανουμε και την δουλεια μας?

 

 

Λογικα θα υπαρχει η υπηρεσια live streaming και φετος, νομιζω δεν την εχουν σηκωσει ακομα βεβαια... Ειχε και καλα πακετακια περσυ να αγορασεις τους αγωνες της ομαδας σου, πακετο πρεμιερ λιγκ, champions league που βγαιναν σε καλες τιμες.. στο novasports.gr θα το βαλουνε καποια στιγμη λογικα και φετος.

 

Παντως, ενημερωτικα, αγωνες της superleague απο οτι θυμαμαι ηταν μονο για χρηστες απο εξωτερικο, λογω των δικαιωματων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...