Προς το περιεχόμενο

Ψυχαναγκασμού Ανάγνωσμα


EstellePr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παλι καλα που δεν σε εβαζε να τα διπλωνεις κι εσυ =ρ

 

:lol: φανταζεσαι!

 

επι του θεματος επειδη μου αρεσουν τα ωραια lingerie, τα ωραια κομματια πχ διαφανα νυχτικα κορσεδες κτλ τα εχω κρεμασμενα στην ντουλαπα μου και ποτε διπλωμενα, οι φιλες μου με κραζουν. αυτο τωρα ειναι ψυχαναγκασμος η απλα φετιχ;:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αρκετοί είναι πραγματικά άρρωστοι.

Π.χ.

Μια πρώην μου πρίν την κρίσιμη ώρα του ματσακονιάσματος έπρεπε ΠΑΝΤΑ να βγάλει τα ρούχα της και να τα ακουμπήσει στην καρέκλα. Μετά έπρεπε να βγάλει τα εσώρουχά, να τα διπλώσει και να τα τοποθετήσει κάτω από το μαξιλάρι. Πάντα.

ΚΑΘΕ.

Γ*ΜΗΜΕΝΗ.

ΦΟΡΑ.

 

Αυτό ξέρεις πως εξηγείται.

Μπορεί μια φορά που καψατε τη βάτα μαζί, να ξετρελαθηκε, ίσως κ την πρώτη φορά, να είχε τύχει να τα βγάλει κατ' αυτόν το τροπο, κ να πίστευε πως εάν το κάνει καθε φορά πριν σουσαμωσετε την τυρόπιτα, θα είναι εξίσου ουαουα με την πρώτη φορά.

 

Η απλά ήταν νοικοκυρά.

 

Τα δικά σου τουλάχιστον τα μάζευε?

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι θέλω να τα σκίζω όλα αυτά τα λιντζερί με νύχια και με δόντια είναι ψυχαναγκασμός ή φετίχ;

 

:P:p λυσσα ειναι αυτο. αν εχεις λεφτα μετα να αγοραζεις καινουργια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω το κολλημα να ελεγχω τις "ασφάλειες" στις μπαλκονοπορτες το βραδυ πριν κοιμηθω.. ακομα και αν ξερω οτι ειναι κλειστες επειδη τις ειδα πιο πριν, πρεπει να τις ξαναδω για να κοιμηθω! :rolleyes:

 

Σε καινουριο κινητο αφης καθε φορα πριν ακουμπησω την οθονη θα πρεπει να καθαριζω με πανακι τις δακτυλιες.. (αλλα ξαναγινονται γαμωτο :P)

 

Οτι και να πιώ.. πορτοκαλαδα, coca-cocla, νερό κλπ, παντα αφηνω ενα εκατοστό στον πάτο του ποτηριου.. ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΙΩ!

 

Τα βιβλία στην βιβλιοθήκη του γραφείου μου θα πρεπει να αρχίζουν απο τα πιο μεγάλα σε ύψος και να τελειώνουν στα πιο μικρά..

 

Αν γράψω ένα CD π.χ με τραγούδια, και δεν μου αρεσουν τα γράμματα που εχω γραψει τον τιτλο με το ανεξίτηλο.. ειμαι ικανός να γράψω άλλο CD!

 

Στα τετράδια του σχολείου πάντα έγραφα την ημερομηνία πανω αριστερά και αν κάτι δεν μου άρεσε... απλα την έσκιζα και έγραφα σε άλλη! :lol: (θα με κυνηγήσει η Green Peace! :whistle:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:P:p λυσσα ειναι αυτο. αν εχεις λεφτα μετα να αγοραζεις καινουργια

 

ΟΚ δεν είναι ανάγκη να σκίζουμε τα designer εσώρουχα, αγοράζουμε απο την λαική επι τούτου.... να ανάψουμε λίγο τα αίματα είπαμε, οχι να έχουμε την τσέπη του χέφνερ.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι θέλω να τα σκίζω όλα αυτά τα λιντζερί με νύχια και με δόντια είναι ψυχαναγκασμός ή φετίχ;
Τίποτα από τα 2. Είναι πχιουρ αρσενικίλα.

 

Αν όμως το κάνεις μονίμως, απορώ που το κεφάλι σου δεν το χει σπάσει καμιά ακόμα. Κι αυτό δεδομένου ότι τα εσώρουχα είναι ακριβό σπορ ενίοτε. Πολύ ακριβό μάλιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαρταται αν φτιάχνεσαι ή αν απλα ΠΡΕΠΕΙ να τα σκισεις και μετα καθεσαι και πινεις καφε ξερω γω.

 

Πρέπει. Είναι ιεροτελεστία. Σαν το Χαλκ Χόγκαν που πρίν από κάθε μάτς έσκιζε τη μπλούζα του. Ε, εγώ πρέπει να σκίσω του αντιπάλου.

 

Αυτό ξέρεις πως εξηγείται.

Μπορεί μια φορά που καψατε τη βάτα μαζί, να ξετρελαθηκε, ίσως κ την πρώτη φορά, να είχε τύχει να τα βγάλει κατ' αυτόν το τροπο, κ να πίστευε πως εάν το κάνει καθε φορά πριν σουσαμωσετε την τυρόπιτα, θα είναι εξίσου ουαουα με την πρώτη φορά.

 

Η απλά ήταν νοικοκυρά.

 

Ναι, καλά. Απλά φοβόταν μη πάθουν τίποτα, σκιστούν, λερωθούν κτλ. τα ρούχα και τα "βρακιά" της γιατί φόραγε και κάτι πανάκριβες μάρκες. Αλλά εγώ τι φταίω; Βάλε κειπέρα μια φούστα απ' τη λαική και κανά κινέζικο βρακί με 1 ευρώ μωρή κλώσσα, δεν είναι ανάγκη όλες οι κιλότες σου νάναι προβοκατέουρ και βικτόρια σίκρετ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τίποτα από τα 2. Είναι πχιουρ αρσενικίλα.

 

Αν όμως το κάνεις μονίμως, απορώ που το κεφάλι σου δεν το χει σπάσει καμιά ακόμα. Κι αυτό δεδομένου ότι τα εσώρουχα είναι ακριβό σπορ ενίοτε. Πολύ ακριβό μάλιστα.

 

σωστη. ζαχαρωνα σε ενα σαιτ ενα κορμακι η κορσε δεν θυμαμαι λα περλα 300 ευρω.

 

και κυριε τιμουρ αυτα τις λαικης σε ποναν τα ματια σου μονο που τα βλεπεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...