Προς το περιεχόμενο

Ψυχαναγκασμού Ανάγνωσμα


EstellePr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

όταν είναι καλοκαίρι, κόβω βόλτες στο σαλόνι που 'χει πλακάκι και πηγαίνω πλακάκι παρά πλακάκι και στις 2 φορές έχω το δικαίωμα να κάνω ένα διαγώνιο. Τις προάλλες προσπαθούσα να πατήσω ένα συγκεκριμένο πλακάκι με αυτούς τους κανόνες (πολλά χιλιόμετρα σε λίγα τετραγωνικά μέτρα) μέχρι που ο ψυχαναγκασμός πέρασε (γιατί γενικά όταν το βαριέμαι, το κόβω) αλλά με έπιασε να κάτσω να υπολογίσω μαθηματικά αν γίνεται.

 

Αυτο το κανω και' γω. Αλλα οχι μονο στο σπιτι και ουτε μονο το καλοκαιρι. Και οι κανονες μου ειναι λιγο διαφορετικοι.

 

Το δεξι μου ποδι κανει μεγαλυτερο βημα απο το αριστερο και ειναι σχετικα δυσκολο να πηγαινω απο πλακακι σε πλακακι (η και απο χρωματιστο πλακακι σε αλλου χρωματος πλακακι) και ταυτοχρονα να δειχνω κανονικος. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε που μου τελειώνει μία εξάδα φιλτράκια:

 

tips_swan_filters.jpg

 

...πάντα, μα πάντα, θα κάνω την αυτόματη κίνηση να πάρω το σελοφανάκι και σχολαστικά θα το τυλίξω αρχίζοντας από τη μία άκρη, μία, δύο, τρεις κλπ. φορές μέχρι να γίνει ένα τοσοδούλικο τετραγωνάκι. Μόνο τότε μπορώ να το ξεφορτωθώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ταγκς στα mp3 μου και η σωστα ταξινομημενη δισκοθηκη.

Κλειδια στο χερι κλείνοντας την εξωπορτα του σπιτιού.

Διαβάζω έστω και 1 σελίδα από κάτι, οτιδήποτε, πριν κοιμηθώ.

Δεν μπορώ να ακούω ξεκούρδιστα μουσικά όργανα, πρέπει να τα κουρδίσω (αν ειναι εγχορδα και μπορω δλδ).

Για να διαβάσω πρέπει να έχω απόλυτη τάξη γύρω μου.

Όταν ξεκινήσω μια δουλειά πρέπει να την τελειώσω. Μου είναι εξαιρετικά δύσκολο να την αφήσω στη μέση για την επόμενη μέρα και άρα με πιάνουν μονομανίες.

 

Αυτά νομίζω.

 

Α ναι, εκνευρίζομαι όταν βλέπω το "ό,τι" γραμμένο "ότι". Αν είναι δυνατόν το επισημαίνω για να διορθωθεί. =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα γτ; :lol:

 

Γιατί αρκετοί είναι πραγματικά άρρωστοι.

Π.χ.

Μια πρώην μου πρίν την κρίσιμη ώρα του ματσακονιάσματος έπρεπε ΠΑΝΤΑ να βγάλει τα ρούχα της και να τα ακουμπήσει στην καρέκλα. Μετά έπρεπε να βγάλει τα εσώρουχά, να τα διπλώσει και να τα τοποθετήσει κάτω από το μαξιλάρι. Πάντα.

ΚΑΘΕ.

Γ*ΜΗΜΕΝΗ.

ΦΟΡΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε που μου τελειώνει μία εξάδα φιλτράκια:

 

tips_swan_filters.jpg

 

...πάντα, μα πάντα, θα κάνω την αυτόματη κίνηση να πάρω το σελοφανάκι και σχολαστικά θα το τυλίξω αρχίζοντας από υη μία άκρη, μία, δύο, τρεις κλπ. φορές μέχρι να γίνει ένα τοσοδούλικο τετραγωνάκι. Μόνο τότε μπορώ να το ξεφορτωθώ...

 

Και το καις και με τον αναπτήρα να λιώσει και να μείνει στη θέση του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε που μου τελειώνει μία εξάδα φιλτράκια:

 

tips_swan_filters.jpg

 

...πάντα, μα πάντα, θα κάνω την αυτόματη κίνηση να πάρω το σελοφανάκι και σχολαστικά θα το τυλίξω αρχίζοντας από τη μία άκρη, μία, δύο, τρεις κλπ. φορές μέχρι να γίνει ένα τοσοδούλικο τετραγωνάκι. Μόνο τότε μπορώ να το ξεφορτωθώ...

 

Εγώ τα κάνω κόμπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αρκετοί είναι πραγματικά άρρωστοι.

Π.χ.

Μια πρώην μου πρίν την κρίσιμη ώρα του ματσακονιάσματος έπρεπε ΠΑΝΤΑ να βγάλει τα ρούχα της και να τα ακουμπήσει στην καρέκλα. Μετά έπρεπε να βγάλει τα εσώρουχά, να τα διπλώσει και να τα τοποθετήσει κάτω από το μαξιλάρι. Πάντα.

ΚΑΘΕ.

Γ*ΜΗΜΕΝΗ.

ΦΟΡΑ.

 

Εντάξει ναι, αυτό είναι πρόβλημα. Πόσο ξενέρωνες; Και πόσο άντεξες; =ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αρκετοί είναι πραγματικά άρρωστοι.

Π.χ.

Μια πρώην μου πρίν την κρίσιμη ώρα του ματσακονιάσματος έπρεπε ΠΑΝΤΑ να βγάλει τα ρούχα της και να τα ακουμπήσει στην καρέκλα. Μετά έπρεπε να βγάλει τα εσώρουχά, να τα διπλώσει και να τα τοποθετήσει κάτω από το μαξιλάρι. Πάντα.

ΚΑΘΕ.

Γ*ΜΗΜΕΝΗ.

ΦΟΡΑ.

 

:fear::fear::fear: οκ λογικο να σου σπαει τα νευρα. μονο για το βρακι το δεχομαι σε περιπτωση που πρεπει να φορεσει το ιδιο μετα αλλα οχι και να το διπλωνει :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το καις και με τον αναπτήρα να λιώσει και να μείνει στη θέση του;

 

Damn you, αν προστεθεί τώρα κι αυτό στο τελετουργικό να το ξέρεις, I'll hunt you down and snipe you!

 

 

Εγώ τα κάνω κόμπο.

 

Ωπ, καλή παραλλαγή αυτή, θα τη δοκιμάσω! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ο φρηντάμπας το λέει "εσώρουχο" και εσύ το λες "βρακί", είναι μια καλή ώρα να ανησυχήσεις.

 

ολα βρακια τα λεω ειτε ειναι δαντελοτα στρινγκ ειτε οι βρακες της γιαγιας μου. ειναι γενικη κατηγορια :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...