Προς το περιεχόμενο

Ψυχαναγκασμού Ανάγνωσμα


EstellePr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

α.ακομα και αν εχω τσεκαρει κατι παιζει να το ξανατσεκαρω αλλες 10 φορες μην εχω ξεχασει κατι.εν τω μεταξυ την μια μοναδικη φορα που δεν θα τσεκαρω εκεινη την φορα θα εχω ξεχασει κατι.

β.μην παρω πραγματα στυλ γκοφρετουλες ή τετοιες βλακειες απο το supermarket.δεν μπορω να τα αφησω για την επομενη μερα.οσο τα βλεπω εκει θελω να τα τσακισω σαν να μην υπαρχει αυριο.

γ.δεν μπορω τα περιττα πραγματα.οτιδηποτε δεν χρειιαζεται χαριζεται,πωλειται,το πεταω.

αυτα θυμαμαι για αρχη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το ένα μπιζέλι ζυγίζει περίπου 1γραμμάριο, η μερίδα είναι στα 250-300 γραμμάρια, so. there you are.

 

450-700 αναλογα την μεριδα και τα καροτα/πατατες

 

Με μπερδευεται ρε παιδια καντε ενα συμβουλιο και αποφασιστε  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα, υπαρχουν πολλά είδη μπιζελιού αρακά. Τα ωραία τα μεγάλα τα πράσινα μου φαίνονται στο γραμμάριο. Δεν έχω ζυγαριά ακριβείας όμως για να σου πω ότι Χ γραμμάρια παγωμένο Χ ξεπαγωμένο Χ μαγειρεμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να πετάω πράγματα ,γίνομαι δυστυχισμένος

Όταν βιώνω αγχωτικές καταστάσεις κάνω φύλλο και φτερό ότι βρω μπροστά μου ,pc,μηχανή,αυτοκίνητο και το ξανασυναρμολογώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν κραταω την κοπελα μου απο το χερι θελω να ειμαι απο την αριστερη πλευρα..

 

αυτο εχει common sense, επειδη εχουμε συνηθισει (λογω οδηγησης) να περπαταμε απο αριστερα, σου σκαει ενστκο προστασιας

και λιγα λες.

 

Υ.Γ

 

Τωρα που βαζω φακους πλενω τα χερια μου 5 λεπτα και τα αφηνω αλλα 5 στο νερο και παντα νομιζω οτι το σαπουνι δεν εχει φυγει, αυτο το παθαινω και με την χλωρινη οποτε την βαζω σε κανενα βετεξ πχ μετα πλενω τα χερια 10 φορες μινιμουμ και ολο λεω οτι θα παθω εγκαυμα απο την χλωρινη γιατι δεν εχει ξεπλυθει καλα.

 

γαντια ρε, αμα δεν αντεχεις τα πλαστικα για πολλη ωρα, παιζουν γαντια κηπουρικης, που απο μεσα ειναι υφασματινα και απο εξω εχουν light αδιαβροχη βαφη

 

Όταν βιώνω αγχωτικές καταστάσεις κάνω φύλλο και φτερό ότι βρω μπροστά μου ,pc,μηχανή,αυτοκίνητο και το ξανασυναρμολογώ.

 

και εγω εκανα κατι παρομοιο, αλλα οταν αρχισαν να περισσευουν πραγματα, καταλαβα οτι η πρεζα συμφερει περισσοτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαμαντάκι το θέμα. Έχω πολλά μικρά άκυρα αλλά το μεγάλο το καλό είναι ότι αν δεν πάει τρεις δεν κοιμάμαι. Ξεκίνησε από καπρίτσιο όταν ήμουν πιτσιρίκα. Τώρα ακόμα και αν έχω να έχω να ξυπνήσω 5 ακόμα και αν ξέρω ότι έχω του κόσμου τις δουλειές δεν κλείνει το μάτι αντιθέτως όσο μεγαλώνω πάει ποιο χάλια..δηλαδή σε φάση γλαρωνω πέφτει το μάτι στην ώρα και ξυπνάω αμέσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...