Προς το περιεχόμενο

Ψυχαναγκασμού Ανάγνωσμα


EstellePr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν αργω τοοοσο πολυ ρε 5-10 λεπτα απλα ενω μπορω να παω πολυυυ χαλαρα τελικα τρεχω σαν μαλακας με το αγχος να προλαβω.

 

Mια χαρά είσαι τότε  μην το κάνεις θέμα, ας περάσει ο επόμενος. Νeeeeeeeeeeext!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Mια χαρά είσαι τότε  μην το κάνεις θέμα, ας περάσει ο επόμενος. Νeeeeeeeeeeext!  

 

Τρεχει πως δεν τρεχει χαχα 

 

Α επισης τωρα που το θυμήθηκα τρελος ψυχαναγκασμος μιλαω με καποιον στο ιντερνετ και αν τελικα εχουμε διαμαχη δεν μπορω να δω την απαντηση του περιμενω 2-3 μερες :P

 

Αλλος τρελος ψυχαναγκασμος οταν εχω καποιον να δω πολυ καιρο ντρεπομαι να τον συναντήσω και μερικες φορες τον αποφευγω  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τέλειο θέμα που είναι αυτό! Ξεκινάω:

Δεν μπορώ να φάω αν δεν βλέπω ή διαβάζω κάτι (στα εστιατόρια κρατάω τον κατάλογο για αυτό το λόγο).

Πολλές φορές μέσα στην ημέρα κόβω με τα νύχια μου τα πετσάκια στα δάχτυλά μου και νευριάζω αμα δεν κοπουν σωστά.

Ελέγχω ότι είναι κλειδωμένα και οτι εχω βαλει συναγερμο πολλές φορές πριν κοιμηθώ.

Διορθώνω τα ορθογραφικά, συντακτικά και εκφραστικά λάθη που πέφτουν στην αντιληψή μου και όταν ξέρω ότι πρέπει να κρατηθώ και να μην μιλήσω, σφίγγομαι και σκάω μέσα μου.

Δεν θέλω να είναι στραμμένα προς το μέρος μου μαχαίρια σε ένα τραπέζι (το είχα διαβάσει  παλιά στο feng shui και μου έμεινε).

Οταν έχω πολλά πραγματα να κάνω, πρέπει να γίνουν ταυτόχρονα στο πλαίσιο του εφικτού και με τον πιό αποδοτικό τρόπο. Π.χ. στα τηλεφωνα ποτέ δεν χάνω χρόνο να κάνω βόλτες στο σαλόνι όπως άλλοι, αντί για αυτό κάνω κάποια δουλεια παράλληλα. Γενικά ποτέ δεν κάνω αποκλειστικά ένα πράγμα από την αρχή μέχρι το τέλος και σε όλα μου τα ποστ εδώ πάντα κρατάω αγκαλιά και παίζω ή ταϊζω το μωρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεχει πως δεν τρεχει χαχα

 

 

 

Αλλος τρελος ψυχαναγκασμος οταν εχω καποιον να δω πολυ καιρο ντρεπομαι να τον συναντήσω και μερικες φορες τον αποφευγω

Κλασσικο το κάνω και γω :P αν και έχω και άλλο χούι, δεν μπορώ με τίποτα να σηκώνω το χέρι σε καφετερια-εστιατοριο κλπ περιμένω να περάσει απο δίπλα μου έχει τύχει να περιμένω και 20λεπτο λόγω αυτού.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυο πραγματα μονο.

 

Οταν ακουω μουσικη η βλεπω τηλεοραση θελω η ενταση του ηχου να ειναι σε ζυγο αριθμο.

Οταν κραταω την κοπελα μου απο το χερι θελω να ειμαι απο την αριστερη πλευρα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τρελαίνει αφάνταστα όταν θείτσες ακόμα και νεαρά άτομα σε κάποια καφετέρια η μαγαζι με ρούχα η τελοσπάντων όπου εργάζεται νεαρό σε ηλικία άτομο να το αποκαλούν "κοπελιά" ή "νεαρέ". Κουτάλι στην καρωτίδα και fatality, finish him κ.ο.κ.  Ως εκ τουτου ο ψυχαναγκασμός μου είναι να χρησιμοποιώ το "δεσποινίς" και το "κυριε" όταν τους απευθύνομαι.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τέλειο θέμα που είναι αυτό! Ξεκινάω:

Δεν μπορώ να φάω αν δεν βλέπω ή διαβάζω κάτι (στα εστιατόρια κρατάω τον κατάλογο για αυτό το λόγο).

 

 

 

Εγω στο σπιτι δεν μπορω με τιποτα να φαω αν δεν βλεπω καποια ελληνικη σειρα στο youtube η οποια θα πρεπει να εκει ξεκινησει με το που βαζω να φαω, οποτε περναει το ιντρο κανω παυση και γυρναω με το φαι.

 

Επισης δεν μπορω να φαω αν δεν εχω να πιω κατι και δεν μπορω να πιω νερο θελω κατι με γευση ειτε αναψυκτικο ειτε χυμο ειτε μπυρα κλπ κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επισης δεν μπορω να φαω αν δεν εχω να πιω κατι και δεν μπορω να πιω νερο θελω κατι με γευση ειτε αναψυκτικο ειτε χυμο ειτε μπυρα κλπ κλπ

 

Και πάλι θα συμφωνήσω αλλά και πάλι θα πω ότι είσαι off topic. :P  Aυτό εντάσσεται στις διατροφικές μας συνήθειες.  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πάλι θα συμφωνήσω αλλά και πάλι θα πω ότι είσαι off topic. :P  Aυτό εντάσσεται στις διατροφικές μας συνήθειες.  :D

 

και αυτες ψυχαναγκασμοι ειναι στην ουσια αλλιως ολοι θα τρωγαμε σωστα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στομαχαναγκασμοί θα το 'λεγα. :-Ρ

 

και λιγα λες.

 

Υ.Γ

 

Τωρα που βαζω φακους πλενω τα χερια μου 5 λεπτα και τα αφηνω αλλα 5 στο νερο και παντα νομιζω οτι το σαπουνι δεν εχει φυγει, αυτο το παθαινω και με την χλωρινη οποτε την βαζω σε κανενα βετεξ πχ μετα πλενω τα χερια 10 φορες μινιμουμ και ολο λεω οτι θα παθω εγκαυμα απο την χλωρινη γιατι δεν εχει ξεπλυθει καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω που τρωω τα μπιζέλια ένα ένα? Ειναι διατροφική συνήθεια ή ψυχαναγκασμος?

 

πω ρε φιλε , εγκυκλοπαιδικά εχεις μετρησει ποτε ποσα μπιζελια εχει μια μεριδα ?

Επεξ/σία από Anorymous
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...