Προς το περιεχόμενο

Ψυχαναγκασμού Ανάγνωσμα


EstellePr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 191
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

^^Καλα ρε, μεσα στη νυχτα σηκωνεσαι και τρως;;

Πως μπορεις;;

Τι τρως;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Ε μπορει να φαω 1-2 μπαρες δημητριακων ας πουμε ή μερικα μπισκοτα μεσα σε 5 λεπτα και να ξαναπεσω.

Δεν ειναι οτι μπορω, ειναι οτι το παθαινω. Καπου κατα τις 4-5 ξυπναω με αισθηση τρομερης πεινας (και να φανταστεις οτι ειμαι και αδυνατος, που να ειχα κανα στομαχι σαν του Παγκαλου :mrgreen: ) που αν δεν φαω κατι δεν μπορω να κλεισω ματι. Κι αυτο συμβαινει ακομα κι οταν εχω φαει καλα-καλα το βραδυ πριν κοιμηθω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^Αν ειχες στομαχι σαν του ακατανομαστου (σιγα μη μαγαρισω το πληκτρολογιο του κινητου μου για να γραψω το ονομα του), δε σε εφτανε μια γουρουνοπουλα.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κάθε βράδυ, πάνω στο τραπεζάκι δίπλα στο κρεβάτι μου, θέλω τα ίδια, συγκεκριμένα αντικείμενα. Αχρείαστα και άσχετα, αλλα τα θέλω.

 

Εάν μου χαλάσει αντικείμενο που μπορεί να φτιαχτεί, ακόμη κι αν κοιμάμαι όρθια ή κάνει σεισμό, θα παλουκωθώ να το φτιάξω, λες και κρέμεται η ζωή μου απο αυτό.

 

Όσες γουλιές και να πιώ, απο νερο κλπ, πρέπει να είναι ζυγές.

 

Μασάω απο τη δεξιά πλευρά φαγητό, και ασυναίσθητα πρέπει να το μασήσω κ απο την αριστερή, και κατα προσέγγιση όσες φορές το μάσησα απο την άλλη.

 

 

 

Έχεις σκεφθεί ότι μπορεί να έχεις asperger?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, δοκίμασα κορτικοστεροειδή. Χρωμογλυκικό νάτριο. Λεβοκαβαστίνη. Σπαγλουταμικό μαγνήσιο. Τίποτα. Η αλλεργία στη βλακεία επιμένει.

 

 

 

Ps: αυτής της δοτικής της έχετε σκίσει τα κωλοβάρδουλα δω μέσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλά από αυτά που αναφέρονται δεν τα κατατάσσω στους ψυχαναγκασμούς. Μάλλον θα τα έλεγα πρόνοια ,όπως το να κοιτάς αν είναι τα κλειδιά από πίσω ή να φροντίζεις να έχεις νερό στο δωμάτιο. ο ψυχαναγκασμός είναι οταν δεν υπάρχει πρακτικός λόγος για κάτι, Αν δε σε παίρνει ο ύπνος χωρίς το νερό στο δωμάτιο τότε ξεκινάει το πρόβλημα!

 

 

Πλακάκια πρόβλημα μεγάλο. Και όταν πρωτοείδα το as good as it gets ένιωσα μια ανακούφιση γιατί δεν ήμουν ο μόνος στον κόσμο όπως πίστευα. Επίσης σκάλες, ανά δυο τα σκαλοπάτια και να τελειώνω σε ζυγό.

 

Η ένταση πάντα να έχει αυξηθεί στο τελευταίο βήμα. Δηλαδή άν θέλω να μειώσω στο 3 πηγαίνω στο 2 και αυξάνω ένα.

 

Και ένα άλλο τρομακτικό. Να αισθάνομαι την ανάσα μου ισόποσα στα χέρια μου. Αν νιώσω ότι ένα από τα δυο υστερεί φυσώ το άλλο. Είμαι για δέσιμο.

 

wtf και νόμιζα ότι δεν υπήρχε άλλος που να το κάνει αυτό! το κάνω συνήθως όταν εκπνέω απο τη μυτη οταν καθομαι στο γραφειο και νοιωθω τον αερα στο ενα χερι,φυσαω και το αλλο :shifty: :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Πειναω και βαριεμαι να παω να μαγειρεψω, οποτε σε μια φαση δεν την παλευω αλλο και παω να μαγειρεψω και μεχρι να γινει το φαι τρωω τα δακτυλα μου, αυτο καθε μερα σχεδον :P

 

Ειμαι ετοιμος για να φυγω για ενα ραντεβου 1 ωρα πριν και τελικα μαλακιζομαι περναει η ωρα και αργω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειναω και βαριεμαι να παω να μαγειρεψω, οποτε σε μια φαση δεν την παλευω αλλο και παω να μαγειρεψω και μεχρι να γινει το φαι τρωω τα δακτυλα μου, αυτο καθε μερα σχεδον :P

 

Ειμαι ετοιμος για να φυγω για ενα ραντεβου 1 ωρα πριν και τελικα μαλακιζομαι περναει η ωρα και αργω.

Καλά πόσα δάχτυλα έχεις;; :P :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά ΠΟΛΛΑ.

 

Ειμαι ετοιμος για να φυγω για ενα ραντεβου 1 ωρα πριν και τελικα μαλακιζομαι περναει η ωρα και αργω.

 

Πωω τραγικό το έχω κι εγώ, δεν ξέρω όμως αν αυτό λέγεται ψυχαναγκαστικό. :-P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά πόσα δάχτυλα έχεις;; :P :D

 

10 αλλα ειναι χοντρα χαχα

Λογικά ΠΟΛΛΑ.

 

 

Πωω τραγικό το έχω κι εγώ, δεν ξέρω όμως αν αυτό λέγεται ψυχαναγκαστικό. :-P

 

Ε τι ειναι οταν λες σε 5 φευγω εχω ακομα χρονο, σε 5 φευγω εχω ακομα χρονο και τελικα αργεις χαχα 

Επισης ξυπναω για να παω να πληρωσω πχ την ΔΕΗ στις 7 το πρωι παει 9 ειμαι ακομα σπιτι και τελικα πεφτω ξανα για υπνο χαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ε τι ειναι οταν λες σε 5 φευγω εχω ακομα χρονο, σε 5 φευγω εχω ακομα χρονο και τελικα αργεις χαχα 

 

 

Ψυχοβγαλτικό  :P (γι' αυτούς που περιμένουν,και περιμένουν,και περιμένουν...)  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψυχοβγαλτικό  :P (γι' αυτούς που περιμένουν,και περιμένουν,και περιμένουν...)  :D

 

δεν αργω τοοοσο πολυ ρε 5-10 λεπτα απλα ενω μπορω να παω πολυυυ χαλαρα τελικα τρεχω σαν μαλακας με το αγχος να προλαβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...