Προς το περιεχόμενο

Θερμικός Εκτυπωτής Stampa?


Jimmy2210

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχει δοκιμάσει κανείς αυτό τον εκτυπωτή? http://www.kouvaras.gr/view_product.php?productid=81&idcat=3&idsubcat=8&idsubsubcat=-1&key=b8bb809d27daec17fd93e78c598eca3c&secref=efdc8c6cd28cd0adc7b52e75638eb36f

Αν ναι είναι καλός και μπορεί να εκτυπώνει ολόκληρες φωτογραφίες? Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τον εχω ξαναδει αλλα γιατι δεν το κανεις μεσω εκτυπωτη inkjet ??

 

στους εκτυπωτές inkjet νομίζω οτι πρέπει να βάλεις ειδικό cd-dvd για να τύπωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξεκολανε..απλα αμα εχεις πολυ υδρωμενα χερια, με λαδια, νερα, κλπ κλπ..ε καποια στιγμη

θα σου ξεθωριασει ισως η εκτυπωση..προσωπικα δεν μ εχει τυχει ποτε..Α! μπορεις επισης αφου

πας για αγορα, να αγορασεις εναν printer που τυπωνει απ'ευθειας σε CD-DVD printable..ειδικα

δισκακια δλδ..εγω εχω εναν epson και αμα ασχοληθεις, κανεις τρομερα πραγματα σχεδον σαν

το γνησιο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξεκολανε..απλα αμα εχεις πολυ υδρωμενα χερια, με λαδια, νερα, κλπ κλπ..ε καποια στιγμη

θα σου ξεθωριασει ισως η εκτυπωση..προσωπικα δεν μ εχει τυχει ποτε..Α! μπορεις επισης αφου

πας για αγορα, να αγορασεις εναν printer που τυπωνει απ'ευθειας σε CD-DVD printable..ειδικα

δισκακια δλδ..εγω εχω εναν epson και αμα ασχοληθεις, κανεις τρομερα πραγματα σχεδον σαν

το γνησιο !

 

Δε διαφωνώ, αλλά επειδη ήδη έχω κάποια cd που είναι "καμμένα" και είναι non-printable, δε θέλω να τα γράψω με μαρκαδόρο. Όσο αφορά στα labels έχω ακούσει ότι μερικά cd players τύπου αυτοκινήτου κολάνε με το επιπλέον πάχος της ετικέτας. Θα ήθελα να ακούσω απ' αυτούς που έχουν το stampa ή κάτι παρόμοιο και από αυτούς που δεν το έχουν πώς τους φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο που λες ισχυει αλλα οχι με ολες τις μαρκες ετικετων, και μονο αν δεν εχουν κοληθει σωστα

και εχει εγκλωβιστει αερας (φυσαλιδες) κατω απο την ετικετα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αυτο που λες ισχυει αλλα οχι με ολες τις μαρκες ετικετων, και μονο αν δεν εχουν κοληθει σωστα

και εχει εγκλωβιστει αερας (φυσαλιδες) κατω απο την ετικετα..

 

Κι όμως θέλω να ακούσω από κάποιον που το έχει χρησιμοποιήσει πώς του φάνηκε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα αν το αντιγραφικο σου ειναι labelflash

χρειαζεται ειδικα δισκακια αλλα το αποτελεσμα ειναι ποιο επαγγελματικο

 

Ναι αλλά η labelflash εκτυπώνει με μπλε χρώμα ενώ η lightscribe ασπρόμαυρα. Υπάρχει κάτι παρόμοιο σε έγχρωμο???????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Έχει δοκιμάσει κανείς το epson photo stylus p50; Ξέρω ότι έχει 6 μελάνια και είναι ακριβά αλλά βρήκα αυτό οπότε δε με πειράζει. Απλώς θα ήθελα να ξέρω αν είναι εξίσου καλό με τους Canon.

Eυχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω epson stylus photo r320..ειναι πιο παλιο μοντελο..αλλα μην σε απασχολει τοσο το μοντελο

αρκει να ειναι 6χρωμος και epson με δυνατοτητα να παιρνει το δισκακι απ'ευθειας μεσα στον εκτυπωτη..

δεν εχω καποια εμπειρια σε canon αλλα μεχρι τωρα εχω τυπωσει καμια 50αρια και ειμαι ικανοποιημενος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω epson stylus photo r320..ειναι πιο παλιο μοντελο..αλλα μην σε απασχολει τοσο το μοντελο

αρκει να ειναι 6χρωμος και epson με δυνατοτητα να παιρνει το δισκακι απ'ευθειας μεσα στον εκτυπωτη..

δεν εχω καποια εμπειρια σε canon αλλα μεχρι τωρα εχω τυπωσει καμια 50αρια και ειμαι ικανοποιημενος..

 

Oπότε για CDάκια καλός θα ήταν ο p50;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...