Προς το περιεχόμενο

Εκτύπωση σε CD?


Jimmy2210

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λέω να αγοράσω με ενσωματωμένο σκάνερ οπότε λογικά θα πάω gia canon mp.

Παιδιά όποιος έχει να προτείνει κάποιο μηχάνημα που να κυκλοφορεί στην αγορά όμως μέχρι τα 100 - 150 ευρώ (που να εκτυπώνει cd)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πολύ καλό πρόγραμμα για εκτύπωση εξωφύλλων και δίσκων είναι το

UnderCoverXP, είναι freeweare και μην μπερδεύεστε από το όνομα ηπάρχει έκδοση για Vista και win7.

 

Έχει προρυθμίσεις για πολλά μοντέλα εκτυπωτών, σίγουρα για τους Canon Pixma.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πολύ καλό πρόγραμμα για εκτύπωση εξωφύλλων και δίσκων είναι το

UnderCoverXP, είναι freeweare και μην μπερδεύεστε από το όνομα ηπάρχει έκδοση για Vista και win7.

 

Έχει προρυθμίσεις για πολλά μοντέλα εκτυπωτών, σίγουρα για τους Canon Pixma.

 

A, πολύ καλή πληροφορία! Θα το δοκιμάσω. Θενκς!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
Μπορεί κάποιος να ανεβάσει μια φωτό για να δούμε την ποιότητα της εκτύπωσης στο δισκάκι;

 

Δεν ξέρω αν σε καλύπτει (δεν ξέρω να ανεβάζω μεγαλύτερες φωτό).

 

Από canon ip4200

post-19250-129063126661_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ για την ανταπόκριση.Πράγματι καλή δουλειά φαίνεται να κάνει.Αν είναι και gloss το δισκάκι θα είναι τέλειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πάρει τον canon mp640 εδώ και περίπου ένα μήνα.

Εχω εκτυπώσει πολύ πράγμα τα πιο πολλά dvd και οι μελάνες ακόμα φαίνονται γεμάτες.

Το μαύρο pigment μου το δείχνει στη μέση και έχω εκτυπώσει περίπου τις 200 σελίδες ως τώρα.

Ο εκτυπωτής αξίζει άγρια, είναι ότι πιο εύκολο υπάρχει το βάζει περνάς το software τέλος όχι σαν κάτι άλλα (ακούς hp ; )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο εκτυπωτής αξίζει άγρια, είναι ότι πιο εύκολο υπάρχει το βάζει περνάς το software τέλος όχι σαν κάτι άλλα (ακούς hp ; )

 

Πήγα να γράψω πάρτε ό,τι θέλετε ΕΚΤΟΣ από HP αλλά με πρόλαβες.

Ακόμα δεν μπορώ να ξεπεράσω το περσυνό σοκ που έπαθα με τους drivers για τα 7 και τις βλακείες που με είπαν στο τηλέφωνο.

 

http://www.insomnia.gr/forum/showthread.php?t=344207&highlight=HP+D5460

 

Κρίμα για μια εταιρία που κάποτε ήταν κορυφαία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πήρα πρόσφατα τον http://www.plaisio.gr/Peripherals/Printers/MFP/Inkjet-MFP/Epson-Stylus-Photo-PX810FW-Inkjet-Multifunction-C11CA52307CT.htm και κάνει καλή δουλεία. Η ΗΡ μάλλον πέθανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να γράψω πάρτε ό,τι θέλετε ΕΚΤΟΣ από HP αλλά με πρόλαβες.

Κρίμα για μια εταιρία που κάποτε ήταν κορυφαία...

 

Εγώ που είχα κάτι χρόνια έναν HP 720c ήμουν πάρα πολύ ευχαριστημένος για αρκετά χρόνια.Ένας φίλος μου μάλιστα όταν είδε πως εκτυπώνει του είχε πέσει το σαγώνι...

Τον έχω αντικαταστήσει πλεόν με τον Canon Pixman IP4600 γιατί έχει 5 μελανοδοχεία αντί 3 του παλιού HP και είμαι και με αυτόν πάρα πολύ ευχαριστημένος.

Το μόνο που δεν μπορώ να καταλάβω είναι τι παίζει με τα 2 μελάνια τα μαύρα.Το pigment και το απλό μαύρο.;Έχω βάλει και ερώτηση σε σχετικό μου post αλλά δεν έχω πάρει ακόμα απάντηση από κανένα.

Το post είναι αυτό εαν ξέρει κάποιος να απαντήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Καλησπέρα.

Για να μήν ανοίγω νέο θέμα συνεχίζω και ρωτώ εάν μπορείτε να μου προτείνετε κάναν εκτυπωτή που να εκτυπώνει cd/dvd μιας και μου χάλασε ο hp d5160 που είχα και τώρα που ψάχνομαι έχω την εντυπώση οτι δεν υπάρχει πολύ ποικιλία ή δεν έχω ψάξει καλά π΄χ το πλαίσιο 'έχει μόνο δύο και έχουν 150€ και 300€.

 

Ευχαριστώ πολύ.

 

Υ.Γ αυτός ο canon που έχει το πλαίσιο είναι καλός???Γιατί το amazon.de τον εχει 98€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...