Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχανημα canon "καλο" για το σπιτι..


koulouri

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θελω ενα καλο, διαχρονικο, οικονονικο στην εκτυπωση πολυμηχανημα για το σπιτι μου..

Να παρω αυτο;;

 

http://www.plaisio.gr/Peripherals/Printers/MFP/Inkjet-MFP/Canon-Pixma-MP640-Inkjet-Multifunction-3748B009.htm

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators

1 χρόνο όμως εγγύηση? σχεδόν όλοι (εκτός από Lexmark) 1 χρόνο δίνουν αλλά imho είναι αισχρά μικρό διάστημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο με την εγγυηση ειναι οντως ενα θεμα..Δηλαδη δεν εχουν εμπιστοσυνη στα μηχανηματα τους;;Παντως κατι φιλοι μου που εχουν Canon τα εχουν πολλα χρονια και δουλευουν απροβληματιστα..

Ε θα το παραγγειλω σημερα το βραδυ..

( 2 χρονια παλευω να παρω-διαλεξω πολυμηχανημα )

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia.app

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό πολυμηχάνημα. Το ζήτημα είναι για τι χρήση το θέλεις.

 

Μπορείς και με τα μισά χρήματα να βρεις καλό πολυμηχάνημα canon για οικιακή χρήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το προηγούμενο MP620, εξαιρετικός σε φωτογραφίες (δε βλέπω διαφορά από το φωτογραφίο), σχετικά γρήγορος και φτηνά μελάνια. Αμα τα γεμίζεις κιόλας είναι πρακτικά τσαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παρηγγειλα το πρωι..

Ειναι λιγο σπαστικοι γιατι ξαφνικα μου λενε πως δε μπορω να το στειλω σε αλλη διευθυνση απο αυτην που εχω δηλωση την πιστωτικη μου..

( ειχα παραγγειλει τον υπολογιστη που εχω στο πατρικο μου..εκτος Θεσσαλονικης )

και για να γλυτωσω τα μεταφορικα τωρα, παραγγειλα τον εκτυπωτη σε 1 φιλο μου στην Θεσσαλονικη.!

Ε με παιρνουν τηλ και μου λενε οτι δε γινεται να στειλεις σε αλλη διευθυνση απο αυτην που εχεις δηλωση στο register του plaisio..

Και τους λεω πως:

-Αν κλεισουμε το τηλ, αλλαξω τα στοιχεια στο register, βαλω σαν διευθυνση τη διευθυνση που θελω να το στειλω τωρα,

κανω refresh και στειλω τον εκτυπωτη στην ( νεα ) διευθυνση που εχω στο register του site ( που φαινεται σα μονιμη διευθυνση κατοικιας ) δε θα ειναι ολα ΟΚ;;

Σκαλωσε λιγο, δεν απαντησε, μου ειπε οτι δε γινεται να το κανω αυτο ( γινεται το εκανα μετα ) και μου ειπε κατι αλλες χαζομαρες..

Τελικα το παρηγγειλα αντικαταβολη στην διευθυνση που θελω με σχολια:

-Στο θυροτηλεφωνο δεν αναγραφει το ονομα μου, χτυπηστε "Ασδφορ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το προηγούμενο MP620, εξαιρετικός σε φωτογραφίες (δε βλέπω διαφορά από το φωτογραφίο), σχετικά γρήγορος και φτηνά μελάνια. Αμα τα γεμίζεις κιόλας είναι πρακτικά τσαμπα.

 

Aπο που τα παιρνεις τα μελανια και ειναι φτηνα ?

Τα pixma δεν ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με 9.40Ε το μελάνι τα θεωρώ φτηνά. Ακόμα κι αν δε γεμίζεις δε νομίζω να έχεις πρόβλημα αναλώσιμων για μια μέση χρήση σε σπίτι.

 

Αν ψάξεις βρίσκεις το ΙΔΙΟ μελάνι χύμα με 10Ε 100ml, δηλαδή 10 γεμίσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...