Προς το περιεχόμενο

Διαμαρτυρία προς cosmote σχετικά με mobile internet


linuxovios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μπορούσε να μην κάνει καμία αναφορά. Νομίζω ότι σε αυτό συμφωνούμε.

 

Σχετικά με το ότι δε γουστάρει ή δε τη συμφέρει να υποστηρίξει linux, μην επαναλαμβανόμαστε, το έχω διατυπώσει και εγώ στην επιστολή. Όσο για το "1% του user base" προτιμώ να έχω τις δικές μου απόψεις και εκτιμήσεις.

 

Σχετικά με την "πώρωση", εγώ γουστάρω να παθιάζομαι και να διαμαρτύρομαι για ένα καλύτερο μέλλον που θα ευνοήσει και εσένα που αυτοπροσδιορίζεσαι σαν χρήστης gnu/linux. Με λιγότερη "πώρωση", λοιπόν, αλλά με το ίδιο ενδιαφέρον και αγάπη, προσπάθησε και εσύ με τον τρόπο σου να συμβάλεις στην αφύπνιση όσων κάνουν τη ζωή δυσκολότερη στου χρήστες gnu/linux.

 

Τέλος θα ήθελα να υπενθυμίσω ότι οι πελάτες που πληρώνουν έχουν και δικαίωμα να διαμαρτύρονται και να ζητούν καλύτερες υπηρεσίες. Στο κάτω κάτω, κάτι τέτοιο ζητούν και οι ίδιες οι εταιρείες με σλόγκαν τύπου "πείτε τη γνώμη σας" κτλ κτλ. Αυτά για τους ψυχρούς. Και εγώ ψυχρά τα βλέπω, αλλά θα συνεχίσω να αγωνίζομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος θα ήθελα να υπενθυμίσω ότι οι πελάτες που πληρώνουν έχουν και δικαίωμα να διαμαρτύρονται και να ζητούν καλύτερες υπηρεσίες. Στο κάτω κάτω, κάτι τέτοιο ζητούν και οι ίδιες οι εταιρείες με σλόγκαν τύπου "πείτε τη γνώμη σας" κτλ κτλ. Αυτά για τους ψυχρούς. Και εγώ ψυχρά τα βλέπω, αλλά θα συνεχίσω να αγωνίζομαι.

 

Μπράβο σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι που κυνηγάνε τώρα πελάτες με το ντουφέκι θα έπρεπε η ίδια η εταιρία να ξέρει που παίζουν τα προϊόντα τους. Αλλά μάλλον σου λέει: Linux; άσε τρελοί είναι αυτοί θα την βρουν μόνοι τους την άκρη :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...