Προς το περιεχόμενο

Διανομή Linux


doutsos13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου link-άρεις adslgr, που οι διοικούντες και οι κατοικούντες την Ιερουσαλήμ είναι κολλημένοι με τη μπάλα και έχουν σηκώσει anti-canonical σημαία. Ωραίος. Αυτά πες τα σε άλλους όχι σε μένα που ξέρω τι γίνεται στα ελληνικά forum.

 

Τα έχεις βάλει στα favorites τα links ? lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Μου link-άρεις adslgr, που οι διοικούντες και οι κατοικούντες την Ιερουσαλήμ είναι κολλημένοι με τη μπάλα και έχουν σηκώσει anti-canonical σημαία. Ωραίος. Αυτά πες τα σε άλλους όχι σε μένα που ξέρω τι γίνεται στα ελληνικά forum.

 

Τα έχεις βάλει στα favorites τα links ? lol

 

 

για αυτο εχεις φαει ban απο ολα..:whistle::whistle:

εγω σου παρεθεσα αληθινα προβληματα που εχουν προκαλεσει οι αυτοματισμοι της canonical και εσυ μιλας για fud και κολλημενους admins ....ok

 

 

 

και ας το τελειωσουμε εδω και να βοηθησουμε τον φιλο με το προβλημα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

από εχθές προσπαθώ να βάλω ένα κλειδή στο launchpad.net για να ανεβάσω κάποιες μεταφράσεις!! :geek: :clap: και αδυνατώ λόγο ενός encrypted mail που μου έχει έρθει το οποίο δεν μπορούν να το ανοίξουν όλοι οι mail providers. ακολουθώ τις οδηγίες αλλα μία δεν υποστηρίζεται απο το gmail μία μ βγάζει ερρορ μ το thunderbird ε έλεος πια.. τι να κάνω :crazy: το mail είναι σε ascii

 

edit: μπορώ να το μεταφράσω μέσω built in decrypter ? και αν ναι πώς? ευχαριστώω

edit2: όταν λέω κλειδί εννοώ OpenPGP επίσης λέει και κάτι για Gnu Privacy

Guard (GPG):S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για αυτο εχεις φαει ban απο ολα..

 

Στους δρόμους που περπατάς δε θα με συναντήσεις ποτέ. Γιατί μαζί με τις μάζες πας όπου σου πουν σε δρόμους που έχουν χαράξει. Εγώ χαράζω δικούς μου δρόμους και αυτό έχει κόστος. Όσο για τα ... ban, keep trolling.

 

---------- Προσθήκη στις 15:06 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 15:03 ----------

 

@ doutsos

 

Από ubuntu softaware center θα χρειαστείς κάποια εφαρμογή "gpg". Έχεις public key, ώστε να σου στείλουν encrypted mail? Είσαι σίγουρος ότι το mail απευθύνεται σε σένα ? Δεν έχω περαιτέρω εμπειρία με launcpad και μεταφράσεις, οπότε κάποιος που έχει ασχοληθεί ενδεχομένως να σε βοηθήσει περισσότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους δρόμους που περπατάς δε θα με συναντήσεις ποτέ. Γιατί μαζί με τις μάζες πας όπου σου πουν σε δρόμους που έχουν χαράξει. Εγώ χαράζω δικούς μου δρόμους και αυτό έχει κόστος. Όσο για τα ... ban, keep trolling.

 

Σιγά ρε φίλε, δεν ήθελα να συμμετέχω σε αυτή την ανούσια συζήτηση, αλλά διαβάζω τόση ώρα και με αυτά που λες τώρα με αποτελείωσες. Σιγά ρε underground super ψαγμένε τύπε, κόψε κάτι και αν είσαι όντος δείξε μας κάτι από τη γραμμή που χάραξες, μπορεί να γουστάρουμε και να σε ακολουθήσουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...