Προς το περιεχόμενο

Τελικά το πρόβλημα του iPhone 4 δεν λύνεται με αναβάθμιση λογισμικού


TheoKent

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πραγματικα δεν καταλαβαινω γιατι η Apple διατηρει/συντηρει στην επιφανεια το προβλημα.Ουτε η πρωτη ουτε η τελευταια εταιρια που εβγαλε ενα "προβληματικο" προιον ειναι.Ας αντικαταστησει τις συσκευες σε οσους εχουν προβλημα και θελουν και οι ιδιοι να τους αντικατασταθει η συσκευη και τερμα οι ιστοριες.Σιγα τα ωα.Δεν εχω και ουτε ειχα καποια συσκευη της εταιριας και ουτε ειμαι χανος και προβατο να υποστηριζω εταιριες (εκτος αν ειμαι ο ιδιοκτητης τους..), σκεφτομαι να παρω το 4αρι και το μονο που θα με απασχολουσε ειναι αν στην Ελλαδα φερουν τις νεες παρτιδες ή το σαβουροστοκ απο υπολοιπη Ανατολικη Ευρωπη..Τα υπολοιπα ειναι να'χαμε να λεγαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή υπήρχε κάποιος που να πείστηκε ότι θα διορθωνόταν το πρόβλημα με το να δείχνει μια μπάρα παραπάνω;

 

Η Apple έχει αρχίσει να γίνεται σαν τις εταιρίες που κοροϊδεύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο απο χθες, στο TUAW:

 

 

[ame]

[/ame]

 

E, δε νομίζω και αυτοί να συνωμοτούν ενάντια στην Apple- Το πρόβλημα υπάρχει προφανώς, και μάλλον περισσότερο από άλλα κινητά, μένει να δούμε πόσο επηρεάζει τη συνολική λειτουργικότητα του τηλεφώνου... Αυτό μόνο η μακροπρόθεσμη χρήση από ένα μεγάλο στατιστικό δείγμα θα το δείξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά να πάθουν τα ζώα που τρέχουν για αι φοουν...χααχαχαχα!

Λογικά, αφού ότι γράφω βαθμολογείται αρνητικά, αυτό πρέπει να φτάσει το +10 τουλάχιστον. Ελπίζω οι mods να βλέπουν τη συστηματική κατάχρηση της εν λόγω δυνατότητας στο φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά, αφού ότι γράφω βαθμολογείται αρνητικά, αυτό πρέπει να φτάσει το +10 τουλάχιστον. Ελπίζω οι mods να βλέπουν τη συστηματική κατάχρηση της εν λόγω δυνατότητας στο φόρουμ.

 

:lol:

 

Το τελευταίο αρνητικό στο έριξα εγώ για να σε πικάρω. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φάτην και συ! :lol::lol::lol: (δεν ήταν από εμένα)!

 

Εγώ όμως τους έχω γραμμένους αυτούς που με κάνουν downgrade κι ας αφρίζεις εσύ όσο θες. :-D:P

 

Αν πιάσω όμως αυτόν που με έκανε downgrade μόλις, θα του κάνω ένα συνεχόμενο downgrade-upgrade πάνω στο όρθιο μείον μου :lol::X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είμαι από τα Apple funboys που όμως θα κράζω την Apple όσο κάνει μπούρδες!

Επίσης δεν έχω αγοράσει ακόμα iPhone 4 ούτε iPad. Σε αντίθεση με κάποιους άλλους... και καλά οι υπέρμαχοι... εκεί λες ok! Αλλά και οι πολέμιοι της Apple πρώτοι στις ουρές και στις προπαραγγελίες; Τσκ τσκ!

 

Παρόλα αυτά εδώ μέσα ορισμένοι γίνεστε τρομερά αγενείς! Για να σας λυθούν λοιπόν οι απορίες για το τι κάνει η Apple για τις ελαττωματικές της συσκευές, γιατί δεν πάτε στο http://www.apple.com να διαβάσετε το letter για το iPhone 4;

 

"As a reminder, if you are not fully satisfied, you can return your undamaged iPhone to any Apple Retail Store or the online Apple Store within 30 days of purchase for a full refund."

 

Ιδού η Ρόδος ιδού και το πήδημα κύριοι! Όσοι δεν είστε ευχαριστημένοι έχετε ακόμα χρόνο να το επιστρέψετε! Και ίσως η Apple προχωρήσει και σε άλλες εξαγγελίες!

 

Την πολιτική αυτή ποια άλλη "σοβαρή" εταιρεία την εφαρμόζει;

Επεξ/σία από ixthy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...