Προς το περιεχόμενο

Τελικά το πρόβλημα του iPhone 4 δεν λύνεται με αναβάθμιση λογισμικού


TheoKent

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το gizmodo σε τι ακριβώς στοχεύει και γιατί;

 

Στο να ενημερώνει το κόσμο μήπως? :rolleyes:

 

Δεν υπήρχε τότε ιστορικό με το gizmodo για να είμαστε/είμαι καχύποπτος απέναντί του.

 

Ενώ τώρα τι συνέβει που σε έκανε καχύποπτο απέναντι στο Gizmodo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Στο να ενημερώνει το κόσμο μήπως? :rolleyes:

 

 

 

Ενώ τώρα τι συνέβει που σε έκανε καχύποπτο απέναντι στο Gizmodo?

Το πρώτο μου θυμίζει τα επιχειρήματα των παπαράτσι. "Ο κόσμος πρέπει να ξέρει και μεις οφείλουμε να τον ενημερώσουμε". Γιατί να θέλει άραγε ένα site να συντηρήσει το χαμό για το κινητό που αυτοί πρώτοι παρουσίασαν και το πρόβλημα που αυτοί πρώτοι ανέδειξαν;

 

Όσο για το δεύτερο, είναι γνωστό τι έχει συμβεί από την αγορά του πρωτότυπου που βρέθηκε στο μπαρ μέχρι και σήμερα.

 

Η ουσία είναι ότι το άρθρο του gizmodo δε μας λέει κάτι καινούριο. Υπάρχει εξασθένιση σήματος, δεν είναι αυτό που φαινόταν αρχικά, μετρήθηκε πόση ακριβώς είναι (και θα πρέπει να ξαναμετρηθεί) και συμβαίνει σχεδόν σε όλα τα κινητά αλλά ίσως όχι σε τέτοιο βαθμό. Στην πράξη θα φανεί αν το κινητό είναι λειτουργικό ή για επιστροφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ τώρα τι συνέβει που σε έκανε καχύποπτο απέναντι στο Gizmodo?

 

Η αλήθεια είναι ότι το gismodo πια δεν "κωλώνει" να κράξει την apple μετά από την επίθεση που δέχτηκε. Πιο παλιά τα έβλεπε όλα πιο μαγικά από ότι σήμερα :o

πχ σαν το engadget ένα πράγμα B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν άτομα, που πιστεύουν, ότι το iPhone 4G, δεν έχει κανένα απολύτως πρόβλημα...

 

Υπάρχουν, επίσης, άτομα, που πιστεύουν, ότι όσοι αγοράζουν το iPhone, το κάνουν για να πουλήσουν μούρη...

 

Αυτοί είμαστε :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο μου θυμίζει τα επιχειρήματα των παπαράτσι. "Ο κόσμος πρέπει να ξέρει και μεις οφείλουμε να τον ενημερώσουμε".

 

Απόλυτα λογικό. Καιρός να σβήσω απ'τα bookmarks τα anandtech, guru3d, x-bit labs, κτλ.

Αφού υπάρχουν οι επίσημες ανακοινώσεις των εταιρειών δεν υπάρχει λόγος να τα διαβάζω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόλυτα λογικό. Καιρός να σβήσω απ'τα bookmarks τα anandtech, guru3d, x-bit labs, κτλ.

Αφού υπάρχουν οι επίσημες ανακοινώσεις των εταιρειών δεν υπάρχει λόγος να τα διαβάζω.

Φοβάμαι ότι καταλαβαίνεις αυτά που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φάνηκε ήδη. Δεν είναι λειτουργικό τηλέφωνο.

Ας μας πουν εκείνοι που το έχουν αγοράσει και τηλεφωνούν με αυτό καθημερινά. Υπάρχουν και στο φόρουμ. Εγώ δε θα πω κάτι άλλο. :X

 

edit: Με πρόλαβαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μας πουν εκείνοι που το έχουν αγοράσει και τηλεφωνούν με αυτό καθημερινά. Υπάρχουν και στο φόρουμ. Εγώ δε θα πω κάτι άλλο. :X

 

edit: Με πρόλαβαν.

Σήμερα το πρωί μου το έδειξε μια τουρίστρια. Σε 5 δευτερόλεπτα είχε χάσει το σήμα. Είμαι βλέπεις και αριστερόχειρας, τι να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...