Προς το περιεχόμενο

Κάρτα ή σύνδεση?


ATG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<FORM METHOD=POST ACTION="http://www.insomnia.gr/ubbthreads/dopoll.php"><INPUT TYPE=HIDDEN NAME="pollname" VALUE="1045090224ATG">

<p>Κάρτα ή σύνδεση?

<input type="radio" name="option" value="1" />Κάρτα

<input type="radio" name="option" value="2" />Σύνδεση

<INPUT TYPE=Submit NAME=Submit VALUE="Submit vote" class="buttons"></form>

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα πιστευω οτι η καρτα ειναι καταλληλη μονο για αυτους/ες (99% γυναικες) που δε μπορουν να συγκρατηθουν αν εχουν συνδεση και μετα δεν εχουν να πληρωσουν το λογαριασμο.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαφως Συμβολαιο γιατι οι τιμες των καρτοκινητων ειναι ειτε φθηνες αλλα προς συγκεκριμενους προορισμους ή ακριβες για τους υπολοιπους και μιλαω πανω απο 180λεπτα τον μηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΝΝΟΕΙΤΕ συνδεση! H καρτα για μενα ειναι μια μεγαλη απατη. Οταν ειχα καρτα ξοδευα πολυ περισσοτερα απο οτι τωρα που εχω συνδεση. Φυσικα το σημαντικοτερο ειναι οτι σε μια ωρα αναγκης (ξερετε απο αυτες που ολα πανε στραβα) ΠΑΝΤΑ θα εχεις δυνατοτητα να τηλ εκει που θες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

H σύνδεση πλέον είναι πολύ πολύ πιο συμφέρουσα κατα τη γνώμη μου.

Είχα κάρτα για περίπου 2 χρόνια,με νορμάλ χρήση χαλούσα 4 με 5 κάρτες το μήνα δηλαδή γύρω στις 8 με 10 χιλιάδες το μήνα,και όλα αυτά πρίν από 2 χρόνια.

Έχω σύνδεση εδώ και ένα χρόνο,έχω ήδη μπεί στο δεύτερο,και ο μεγαλύτερος λογαριασμός που έχω κάνει είναι 25 ευρώ!

Και δεν είναι φυσικά μόνο αυτά τα προνόμια,ας μην ξεχνάμε ότι ανα πάσα στιγμή μπορείς να τηλεφωνήσεις,με κάρτα όχι.

Εγώ προσωπικά,υπήρξε στιγμή που χρειάστηκα άμεσα τηλέφωνο και δεν το είχα (όταν είχα κάρτα).

Συν τοις άλλοις,το 2ο χρόνο (που είμαι τώρα) έχω μικρότερο πάγιο (7,3 ευρώ) και ακόμα πιο χαμηλές χρεώσεις.

Σύνδεση λοιπόν all the way...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...