Προς το περιεχόμενο

Killzone 3


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παιχνιδι τι λεει;

 

Sent from my iPhone using Insomnia .. γιατι μπορω!

Το παιχνιδι εχει πολυ καλα γραφικα (πραγματικα θα σαρεσει πολυ αυτο που βλεπεις, και ειδικα αν δεν παιζεις με 3D γυαλια θα βλεπεις την μεγιστη ποιοτητα), εχει πολυ πιστολιδι και πολυ χαμο..εκει που μας τα χαλαει ειναι το λιγο αδιαφορο σεναριο του που δεν ειναι και οτι καλυτερο εχουμε δει, επεισης ειναι και αρκετα μικρο (5-7 ωρες περιπου) αλλα σαφως εχει και το hard επιπεδο δυσκολιας που πιστεψε με σε πολλα σημεια θα μαρτηρισεις (εγω το επαιξα στο κανονικο επιπεδο (νορμαλ αν θυμαμαι καλα) και μου ειχε βγαλει το λαδι σε καποια σημεια).Επεισης εχω ακουσει εχει πολυ καλο multiplayer αν σε ενδιαφερει και πρεπει ναχει καμποσο κοσμο ακομα που μπαινουν (τουλαχιστον 1 φορα που ειχα προσπαθησει πριν 4-5 μηνες που επαιζα το game ειχε κοσμο).

 

 

Εγώ πήρα και το steelbook σκέτο και τη collector's αργότερα.. :P

 

 

Δεν σαρεσει καθολου το παιχνιδι ε Γιαννη? :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 124
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπα, απλά είναι απο τα αγαπημένα μου στο PS3, και γενικά απ' οτι έχω παίξει τόσα χρόνια.. :P

χαχα δεν φενετε αλλωστε καθολου. :D :P

για το μονο παιχνιδι ps3 που ενω το εχω θα αγοραζα και την συλλεκτικη του ειναι το heavy rain (επι τι ευκαιριας βρηκα την πολυ ομορφη special edition αυτη δλδ με το σκληρο χαρτι που εχει αναγλυφο το origami στα 30Ε απο μια αγγελια πριν μια εβδομαδα αλλα....καταραμενα χρηματαααα  :devil:  :X  :mad: ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2ο steelbook ήθελα να το στείλω δώρο στον αδερφό μου, αλλά τελικά το είχε..

 

Nαί, είναι πολύ ωραία, και ένας φίλος μου το ψάχνει. Σφραγισμένη στο ebay να δείς τι τιμές έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 2ο steelbook ήθελα να το στείλω δώρο στον αδερφό μου, αλλά τελικά το είχε..

 

Nαί, είναι πολύ ωραία, και ένας φίλος μου το ψάχνει. Σφραγισμένη στο ebay να δείς τι τιμές έχει.

Τωρα ειδα οτι το steelbook της special με τ steelbook της helghast ειναι ακριβως το ιδιο (δεν θυμομουνα το steelbook της helghast).

 

(Ασε εχω κοιταξει γιατι ενδιαφερομουν, αλλα μαλλον δεν προκειτε να την αποκτησω εκτος και αν την βρω σε καμια αγγελια (οπως αυτη που σου ειπα) σε τετοια τιμη και να ειναι σε καλη κατασταση το κουτακι της, και φυσικα να υπαρχουν χρηματα γιατι τωρα δεν παιζει μια.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...